Знищення уряду Яценюка оплатив Онищенко

unnamedПредставник «Партії регіонів» Олександр Онищенко зізнався у плановому знищенні уряду Яценюка. Політик розповів англійській газеті «The Independent», що оплатив кампанію по дискредитації лідера «Народного фронту» на замовлення високопоставленого чиновника (http://www.unian.net/politics/1659631-the-independent-sumki-polnyie-banknot-i-zagovor-s-tselyu-svergnut-premer-ministra-politik-zayavlyaet-o-masshtabnoy-korruptsii-v-ukraine.html).
Фракція «Народний фронт» наголосила, що тепер українці отримали шокуючі підтвердження, як за корупційні гроші в державі змінили уряд. Партійці назвали це державним злочином, коли мафія втілила свої інтереси на найвищих щаблях влади.
У своєму зізнанні Онищенко розказав, цькував Арсенія Яценюка через те, що прем’єр-міністр заважав корупційним планам побічників екс-регіонала. То ж Онищенко організував відділ пропаганди проти обраного прем’єр-міністра. За словами екс-регіонала, він фінансував протести, платив за антиурядові акції і підкуповував ЗМІ заради публікацій проти Яценюка, витративши на це 30 млн. дол.!
Вигаданими виявились і звинувачення Гордієнка про начебто вкрадені 7,5 млрд.грн., і заява Мочанова про крадіжку міфічного мільярда, і регулярні закиди Саакашвілі проти політики Яценюка, і замовні сюжети на телеканалі «Інтер».
Сьогодні представники «Народного фронту» в парламенті звернулися до Антикорупційного бюро та Генпрокуратури з вимогою назвати ім’я замовника і решти виконавців цих замовних технологій.

Коментарі вимкнені.