Які запитання мали тернополяни до Сергія Надала під час звіту керівників управлінь (відео)

12 листопада у ПК «Березіль» провели публічний звіт міського голови Тернополя перед громадою. Вірніше, я б назвала це публічним звітом керівників управлінь перед освітянами, лікарями, працівниками міської ради, комунальних підприємств та установ. 

zvittmr00005

Зі сцени Сергій Надал повідомив, що його звіт можна знайти на сайті http://zvit.nadal.te.ua/. А тому дві години замість нього звітували начальники управлінь та відділів міської ради. Опісля міський голова відповів на запитання із записок, які у присутніх збирали працівники оргвідділу.

Про те, що Сергій Віталійович планує публічно звітувати за рік роботи, знали не всі. Чомусь цей офіційний та важливий для громади захід забули анонсувати на головному інформресурсі міського органу влади – на сайті. Промовчали й інші інформресурси, лояльні до мера, які зазвичай анонсують навіть найменший крок Сергія Надала. Анонс знаменної події, як я з’ясувала, можна було прочитати лише в кількох друкованих виданнях міста.

Сам міський голова зі сцени говорив мало. За нього «сказало» відео, продемонстроване на початку заходу, з ілюстраціями досягнень за 2015-2016 рік. А ще – команда керівників та заступників управлінь і відділів. Вони, хто як зміг, представили присутнім зроблене: хто мовою цифр, хто художніми образами, з листочка чи своїми словами, з інтерактивним супроводом чи «на миґах».

zvittmr00012 zvittmr00035

Із 18 управлінь та 12 відділів міської ради, свій звіт з-за трибуни на сцені «Березолю» виголосили дев’ять найбільших, найпублічніших та проблемніших:

  • Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології
  • Управління транспорту, комунікацій та зв’язку
  • Управління культури і мистецтв
  • Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту
  • Відділ земельних ресурсів
  • Управління містобудування, архітектури та кадастру
  • Управління соціальної політики
  • Відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення
  • Управління економіки, промисловості та праці

Після безмежної кількості цифр та мрій, присутнім запропонували переглянути концертну програму із виступами місцевих дитячих, аматорських та творчих колективів. За словами начальника управління культури – це  настрій тернополянам на вихідні. Проте, як тільки зазвучали перші ноти музики, частина присутніх у залі покинула свої місця. Очевидно, взяли приклад із Сергія Віталійовича, адже він також після свого виступу залишив залу «Березолю».

Детальніше про враження від звітів читайте на «Погляді» згодом.

Наразі ж пропонуємо до перегляду відео про те, які запитання із залу передали міському голові, та які відповіді почула та частина громади, яка виявилася повідомленою про сьогоднішній офіційний захід у «Березолі». Найвеселішим запитанням, яке викликало посмішку у серйозного Сергія Надала стало: “Наш будинок на Пушкіна, 5 голосував масово за Вас і нашого депутата Баб’юк Марію. Просимо не забути за нашу територію біля будинку”. Судячи з адрес, озвучених у запитаннях, у залі були присутні мешканці вулиць Стуса, Мстислава, Героїв Крут, Л.Українки, Чалдаєва, Пушкіна, Київська, Симоненка, 12 Квітня, Тролейбусна, Довженка, В.Великого, бульвару Перля, масиву Новий світ.

Вовк Любов

Коментарі вимкнені.