Православний московський священик проклинає Майдан (відео)

Як повідмоляє репортер інтернет-проекту “Помісна Церква”, нещодавно в черговій своїй “вірноподданицькій” проповіді відомий священик УПЦ Московського Патріархату, принципово російськомовний українець, протоієрей Андрій Ткачьов знову прославився та дав привід про себе згадати. Проповідуючи по закінченні богослужіння в день Св.Тетяни, отець з гнівом та прокльонами звернувся до усіх майданівців, передусім – студентів. У своєму красномовстві його мало що стримувало:
“Молюсь, чтобы Господь послал в сердца людей страх и чтобы Бог послал им болезнь в дом и на улице, страх на улице и страх в доме, чтобы они сожрали друг друга, пусть гад сожрет гада – я жалеть о них не буду. Это страшные враги нашего будущего, и страшные враги сегодняшнего, настоящего. Я их не жалею, я о них не молюсь…”
“Оккупировали весь Киев, воют на своем, полупонятном языке. Даже не знаю как теперь назвать город – бедный, несчастный город Киев…” – з сумом продовжує Ткачьов.
Залишається сподіватись, що Бог не чує зрадників та яничар, та здатен прощати навіть з височини Голгофського Хреста. Прости йому Боже, бо не знає, що говорить.

-1 thoughts on “Православний московський священик проклинає Майдан (відео)

Коментарі вимкнені.