Як міліція затримувала тернополянина з дитиною (скандальне відео)

У Тернополі півсотні мешканців багатоповерхівки на вулиці Симоненка відстоювали свого сусіда, якого приїхало затримати аж! шість машин міліції.

Через пошкодження чужої машини чоловіка закували в наручники. Все це сталосьу час, коли він гуляв з своєю дворічною дочкою, описує очевидець подій тернополянин Володимир.

― Приїхавши сьогодні додому після роботи побачив у себе у дворі повно людей і повно міліції – машин зо шість, ― оповідає чоловік. ― Виявилося, що вони всі приїхали щоб затримати одного чоловіка – напевно, що у Тернополі роботи не мають.

Сусіди не давали міліції забрати чоловіка, бо вважали його невинним.

― Той чоловік вийшов сьогодні з дому, щоб поїхати з малою двохрічною дитиною в місто погуляти, але побачив що його „Таврія”, з двох сторін заблокована “Жигулями”. В одному з “Жигулів” сиділи молоді хлопці. Чоловік попросив їх відʼїхати назад. Вони не захотіли. Після деяких вмовлянь, він сів у свою “Таврію” і посунув трохи “Жигулі”, обірвавши при цьому на бампері резиновий відбійник – там на бампері є таких два.

Хлопці, що сиділи в авто, одразу ж викликали міліцію.

― Даішники приїхавши бусом, скрутили того чоловіка, надівши йому наручники, поволокли по асфальті до буса, ― описує очевидець ― Зауважте, це все відбувалося на очах двохрічної дитини, яка ридала на цілий двір. Уявляєте, мама дитини у цей час була на роботі, а вони забирають батька, залишаючи двохрічну дитину саму у дворі. Жах!!!!! При цьому поранили йому ногу.

Почувши крик чоловіка і дитини, збіглися сусіди.

― На щастя, не дали ментам забрати безвинну людину у міськвідділ на розтерзання. Було багато всього: ми стояли зо дві години, але ми відстояли права людини. А одним з основних аргументів після чого вони відпустили чоловіка, було те, що людей було дуже багато, і те що сьогодні про них дізнається весь Фейсбук.

Історію випадку тернополянин описав на своїй сторінці в соцмережі, – пише Доба.

Очевидець зазначає, що до потерпілого хтось приходив і погрожував.

―Вчора той мужчина мав їхати знімати побої у лікарню, але я не знаю чи він поїхав. У ночі до нього хтось там ще був заявився з погрозами – у 12 год ночі крики знову були на цілий двір.

 

Міліція каже, що діяла правомірно – офіційна версія про затримання тернополянина з дитиною

В Інтернет-виданнях поширена інформація про ніби-то неправомірні дії працівників ДАІ під час затримання водія, який скоїв дорожню пригоду у дворі по вулиці Симоненка в обласному центрі. У ситуації, яка склалася, міліціонери діяли відповідно до неординарної ситуації.

    20 червня близько 17 години у чергову частину міської міліції надійшло повідомлення від тернополянина про те, що водій автомобіля «Шкода», виїжджаючи з двору багатоповерхівки, зумисне пошкодив автомобіль «Жигулі» та залишив місце події.
Для документування ДТП на вулицю Симоненка виїхав наряд працівників ДАІ. Під час оформлення події водій автомобіля «ВАЗ-2106» вказав на особу порушника, який, як з’ясувалося згодом, заховав транспортний засіб, повернувся до власної квартири, взяв з собою малолітню дитину та вийшов з нею із під’їзду.
Працівники ДАІ запропонували громадянину надати пояснення з приводу автопригоди. Однак, тернополянин відмовився, сипав нецензурщиною та погрозами водієві, пасажирам «Жигулів», спровокував плач малолітньої дитини, не виконав законних вимог правоохоронців.
Зважаючи на неадекватну поведінку водія, працівники ДАІ викликали на допомогу слідчо-оперативну групу з Тернопільського міського відділу внутрішніх справ.
Не відаючи про усі обставини ситуації, сусіди вирішили допомогти порушнику, вважаючи, що водія правоохоронці затримують безпідставно. Саме це стало приводом для неперевірених публікацій в Інтернет-виданях.
Керуючись Законом України «Про міліцію», співробітники органів внутрішніх справ застосували вимушені заходи впливу на порушника. За цим фактом у Тернопільському міськвідділі проводять перевірку. За скоєну дорожню пригоду водій автомобіля «Шкода» відповідатиме згідно діючого законодавства, – повідомляє прес-служба міліції у Тернопільській області.

Відео Андрій Білоус

-1 thoughts on “Як міліція затримувала тернополянина з дитиною (скандальне відео)

 • 11:19 | 21.06.2012 о 11:19
  Permalink

  Жах. В якій країні ми живемо??

 • 11:36 | 21.06.2012 о 11:36
  Permalink

  Батько неадекват. Понти жени і прикривається дитиною. Для чого шарпатись? Та й міліція, що не бачить, що воно тойво – повістку не тільки за ДТП, а й за супротив.

  • 11:56 | 21.06.2012 о 11:56
   Permalink

   підтримую. Батько якийсь нєрвний попався. мабуть спека так на людей діє. Якби не шарпалися і не кричали сусіди, то би й дитина не сприймала, як шось страшне

  • 12:47 | 21.06.2012 о 12:47
   Permalink

   Вуйку! Які понти, коли одягають браслети, а дитина на вулиці напризволяще? По-вашому, батько не мав права захищатися від неадекватних дій ментовки? Поки отакі вуйки будуть діяти наче покірні вівці, то і менти будуть крутити нас в баранячий ріг при першій же нагоді. У вас або дітей своїх нема, або з головою не все в порядку…

   • 12:51 | 21.06.2012 о 12:51
    Permalink

    а от у мене і діти є, і на голову вроді не жаліюся, але вважаю, що батько сам провокував такі дії міліції. Так, його могли б закувати в наручники, не розібравшись. Але якби він пояснив, шо он дитна сама, можна я буду з нею, а ви питайте і записуйте мої показання, то могло б бути інакше. Могли б в машину посадити і з дитиною, чом би й ні? Але тут просто гра на публіку того татуся. Був би нормальний – викликав би міліцію сам і не пхав своїм авто чуже авто, якшо ті пацики там гнали собі і не від’їжджали

    • 22:17 | 21.06.2012 о 22:17
     Permalink

     Люба,до чого тут гра на публіку,поясніть будь ласка???Кожен нормальний батько,за свою дитину голову зірве!якщо менти шарпали його,рідко підпускаючи до дитини,то як можна говорити про те,щоб вони дозволили з дитиною в машину сісти???ви як мати,мали б зрозуміти його,а не наговорювати тут всякі дурниці на “татуся”,як ви виразились!
     Це пацики,яких ви захищаєте,як можете,почали гнати,понти кидати,типу подивіться які ми круті,а тільки він стукнув їх машиною,понти пропализразу в міліцію дзвонити,хоча і могли все вирішити без міліції!

   • 22:05 | 21.06.2012 о 22:05
    Permalink

    Батько би подумав про дитину спочатку, а не прикривався нею!!!!!!
    Якщо не винен, ТО НАШО КОМЕДІЮ ГРАТИ ????!!!!

 • 12:32 | 21.06.2012 о 12:32
  Permalink

  Цей неадекватний тип скоїв ДТП… ДАІ приїхало розібратися, люди незнали кого і чого вони захищали, їм стало шкода дитини… І ще одне, за даними ДАІ, автомобіль Шкода, а не Таврія.

  • 14:00 | 21.06.2012 о 14:00
   Permalink

   а знімали спеціально!!! С…ки , тварини провокували!!! просто нема слів

 • 02:28 | 22.06.2012 о 02:28
  Permalink

  ТОМУ ПОНТЯРУ ДОБРЕ ПО СРАЦІ ТРЕБА ДАТИ!!!
  БО ЧЕРЕЗ ТАКИХ ПРИДУРКІВ ПОТІМ І АВАРІЇ НА ДОРОГАХ, БО ВОНО НЕАДЕКВАТНЕ І НЕ ВРІВНОВАЖЕНЕ, А ПОТІМ ПРИКРИВАЄТЬСЯ ДИТИНОЮ! ЗА СВОЇ ДІЇ ТРЕБА ВІДПОВІДАТИ (http://www.umvsu.gov.te.ua/?menu=info&id=33)
  А НЕ ХОВАТИСЬ ЗА МАМИНУ СПІДНИЦЮ І ДИТЯЧІ ПЛЕЧІ!!! А БРАСЛЕТИ ПРОСТО ТАК НЕ ОДІЛИ! ПЕРЕГЛЯДАЮЧИ ВІДЕО МІЛІЦІОНЕРИ І ТАК ЩЕ МЯГКО З НИМ ПОВОДИЛИСЬ!
  P.S. ЙОГО Б ЗАСТАВИТИ ВІДРЕМОНТУВАТИ ЦИХ 2-ВА АВТО САМОМУ І ЯКІСНО ТОДІ Б ЗНАВ ЦІНУ “КОПІЙКИ” АТО НАПЕВНЕ ЩЕ В МАМИ ГРОШІ НА ЦИГАРКИ ПРОСИТЬ……..А МОНТИ ПОВНІ ШТАНИ!!!
  А ТО ЩО ВІН ШАРПАВСЯ – ЦЕ ПРОСТО СПРАЦЮВАВ ПЕРЕЛЯК І ЗРОЗУМІВ ЩО ВЖЕ НЕ ПОПОГТУЄТЬСЯ ;))))) трус він ось і все

  • 02:40 | 22.06.2012 о 02:40
   Permalink

   ПІДТРИМУЮ! ЗАСРАНЦЯ НАКАЗАТИ І ПРАВА ЗАБРАТИ!!!!!!!

 • 11:00 | 22.06.2012 о 11:00
  Permalink

  Так йому і треба “фраєру месного розливу”!
  Тільки от дитину шкода! а йому не мішало б і палецею по задниці дати!
  Через таких придурків самовпевнених і проблеми на дорогах бо пруть як барани агресивні…….

 • 11:29 | 22.06.2012 о 11:29
  Permalink

  http://poglyad.te.ua/video/cholovik-za-yakoho-zastupylys-pivsotni-ternopolyan-troschyv-mashynu-bez-poperedzhennya-video/
  на цьому відео видно як цей “ШИЗОФРЕНІК” чудить!
  за свої поступки треба відповідати. На відео видно як цього психічно хворого при затримані “кидає” в холодний піт з переляку. Брехун ще й розказуй , що він вийшов і просить відїхати…….НІЧОГО НЕ ПРОСИТЬ! а показує свої “понти”
  Який він батько!?!?!? я воно себе в руках не може тримати. ПОДУМАВ БИ ЯКИЙ ПРИКЛАД ПОКАЗУЄ ДИТИНІ,,,,
  А МІЛІЦІОНЕРИ ДІЮТЬ В РАМКАХ ЗАКОНУ!!! І так ще лояльно ставились!!!
  (і тому пацану, що “зажав” також варто задуматись, що коли паркуєшся чи не будеш комусь заважати….) ТАМ РЕАЛЬНО ОДИН ПОСТРАЖДАЛИЙ ЦЕ ЖИГУЛІ!!! (бо спочатку один баран підпер а потім і інший його. ОТ І ВИЙШЛО ЯК ДВА БАРАНА НА МОСТІ :))))

 • 11:39 | 22.06.2012 о 11:39
  Permalink

  Стаття відверте однобоке лайно рівня “жовтої преси”. Мужики – бидло, які люблять мірятися ” а в кого більший”. Люди, як завжди, їм аби дай поверищати і глазєть на “концерти”. Дивує, що якщо десь реально потрібна допомога – ніхто зверне уваги, а як впхати свої 5 копійок у розборки – всі перші в черзі. З того, що напевне знаю я. Мужики викликали ДАІ повідомивши про ДТП. Приїхала міліція, мужичок гуляв у дворі з дитиною і відмовлявся писати пояснення. Позбігалися сусіди – ловити ґав. Чоловік чинив непокору, шарпав міліціонерів, порвав одному з них сорочку. Через таку поведінку був одягнений в кайданки, також викликали підмогу. Надалі “концерт” тільки усугобився. У процесі шарпанини чоловік став на цвях чи гіляку,пробив ногу. Викликали швидку, посидів у швидкій і втік.
  Мої висновки щодо ситуації:
  Людина, яка прикривається дитиною – точно не мужик.
  Якшо був таким крутим, шоб попхати чиюсь машину, то будь крутим і надалі – відповідай за свої вчинки.
  Якого хера тримали дитину на вулиці – заведіть в хату, нащо дитині бачити ті крики.
  Дії міліції вважаю абсолютно правомірними. Більше того, перший раз у своєму житті бачу, що єдиними адекватами в ситуації є міліціонери.
  П.С. Не має стосунку до жодної із сторін преценденту.

 • 12:00 | 22.06.2012 о 12:00
  Permalink

  в повній мірі підтримую батька дитини!таких”дятлів”які підперли його машину в місті хватає!!!я би їм всі вікна побив!а міліціонери ваші прості хабарники особисто в мене отой “штемп”в фуражці вимагав хабара!тільки суд вгамував його апетит!
  P.S так до відома:потерпілий “хлопчина”з жигулів виявився синочком не останнього міліціонера!

 • 12:24 | 22.06.2012 о 12:24
  Permalink

  Я вам скажу так, зібралось три “свині” ніфніф, нафнаф і нуфнуф.
  Один нагліше іншого от і виник конфлікт, але по-закону середній “нафнаф” неправий!
  та й ще міліцію “впутали” бо відчули, що закон на їхній стороні!
  Були б мужиками самі б розібрались раз такі круті………
  І до чого тут автомобілі??? ТРОЩІТЬ КРАЩЕ ОДИН ОДНОМУ “МОРДИ” може хоч будите боятись і станете більш вічливішими на дорогах!
  П.С. Той, що трощив дійсно не адекват…захотів показати який він крутий,
  а всі побачили, що “бик впертий і переляканий” який з переляку прикривається дитинкою.

 • 00:48 | 25.06.2012 о 00:48
  Permalink

  тернопільські мусора-вірні пси євнуховіча.ввечері а вже і вдень страшно на вулицю вийти,бо ця бидлота даунецька хазяйнує,всі сподіваємся що не на довго.

 • 23:08 | 25.06.2012 о 23:08
  Permalink

  З”явився допис до відео!В принципі знімає немало запитань.Доречі виникає,запитання!Чому на сайті міліції з”явилось відео з реєстратора шістки,яке показує що дійсно мужик створив ДТП,а чому викладено тільки обрізок?Покажіть його повністтю!Де повинно бути за знято чи дійсно працівники органів довели чувака до неадикватної поведінки свйми діями (як зазначають свідки) тай і сам автор думаю неспроста написав такий заголовок,тому що сказано ясно що знімалося з середини інцеденту,ситуацію думаю може вирішити тільки повне відео з реєстратора шістки,а не цей вирізаний кусочок яки вигідний тільки ДАІшникам,якщо нема чого проиховувати то для народу вони просто мусять його показати.А якщо невикладуть то тут все ясно,хто правий.

 • 22:02 | 2.07.2012 о 22:02
  Permalink

  В таких випадках треба все стадо заганяти в стойло!!!!!
  перших гаєрів, (за те, що не вміють працювати з людьми(хоча навряд чи тих трьох і людьми назвати можна(людям довірили право керування небезпечними механізмами, а вони нервово неврівноважені) цфкавий сам кінець відео з зізнанням таточка ( я що мав їх просити чи на коліна ставати???) та ні не треба говорити бики тільки мичати вміють, а не домовлятись. сказав раз , не мочули сказав другий не послухали, покликав двох сусідів, повторив при сусідах, точно почують,а не почули дав в табло вожакові. А сусіди які бл*ть піда***стичні ( як підпалити то нема кому, а як грітися то всі прибігли) Нвірю, що жоден сусід небачив як все починалось, ну от невірю і все!!!, а таки бачив. Бачив і не висунув свого єб**ала з вікна не поміг татусеві психологічно, аж поки менти не приїхали. А з другого боку може тому і не висунув бо не було за кого вступатись (в мене тоже є сусід з “растройствами”, то за нього ніхто “жоп* і не кине”, і тут не кинули спочатку не кинули, би і потім, але приїхали ме*ти-казли почали бикувати, (ну нах**я питається в задачі одягати наручники?????????? ну куда він втіче, як заним хвіст півторатонний тягнеться, ну нехоче давати пояснення, так хай і не дає є сусіди(опитати можна і навіть треба)…. А досить філософії… Стадо в стойло. Таки мудро робили в стародавньому …….. (За крадіжку відрубували руку і злодію і тому хто довів злодія до спокуси(пострадавшому) КОЖЕН Я НАГОЛОШУЮ КОЖЕН МАЄ НЕСТИ СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!!

Коментарі вимкнені.