Грабіжники пожаліли свою жертву подарувавши трохи грошей

Побачивши, як бідно живе пенсіонерка, грабіжники залишили їй гроші, записку і пішли, нічого не взявши.

Випадок, немов в одному відомому анекдоті, стався в Кіровській області (Росія).

91-річна мешканка села Соснівка повернулася додому і зрозуміла, що в її відсутність в хаті хтось побував. Однак замість пропажі всього нехитрого скарбу старенька виявила гроші, залишені кимось на тумбочці разом з запискою.

Всі ящики і мої старі скриньки були відкриті, кватирка відчинена, вазонок перевернутий, – згадує Зінаїда Михайлівна Макарова. – Земля з горщика розсипалася, і на ній залишилися сліди двох людей. Хотіла викликати дільничного, а потім погляд упав на стіну. Там записка: «Це вам на життя, бабусю», – і 500 рублів. Я так і обімліла.

Повірити в те, що в будинку орудували тимурівці, старенька не змогла: надто багато було доказів. Та й не стали б помічники влазити в будинок, ламаючи засувку кватирки, а кинули б гроші в поштову скриньку.

– Видно, грабіжники побачили, як я бідно живу, і вирішили не грабувати, а допомогти, – дивується пенсіонерка. – Я ж ветеран праці, може, совість замучила.

Місцевий дільничний розводить руками. Анатолій Горбунов працює в органах вже 40 років, але жодного разу про подібне «пограбування» не чув.

– Кримінальну справу ми заводити не будемо, – говорить він. – Але розслідування хочемо провести. Той, хто пошкодував бабусю, можливо, грабував інші будинки. Ну, а за допомогу старенькій скажемо їм спасибі. Якщо зловимо.

Несподівану надбавку до пенсії Зінаїда Михайлівна збирається витратити на солодощі для себе та онуків, а записку поставить в рамочку на саме видне місце, щоб дітлахи потім згадували, який дивовижний випадок стався в цьому будинку, – повідомляє СВІТ24.net.

 

 

Коментарі вимкнені.