Галицький камерний оркестр запрошує на душевний концерт

Муніципальний Галицький камерний оркестр завершує сезон музикою світового кіно. І саме ці мелодії  є одними з найулюбленіших серед шанувальників колективу. А ще існує традиція на закриття сезону готувати програму на замовлення глядачів. Відтак, поєднавши ці два постулати, утворилась  цьогорічна «кіношна» програма.

З улюблених творів епохи шістдесятих років минулого століття до неї увійдуть інструментальний варіант чаруючої балади «Що є юність» із кінофільму «Ромео і Джульєтта», яку заспівав у стрічці співак Леонардо, вальс Моріса Жарра, що став головною музичною темою у фільму «Доктор Живаго», мелодія «The Way We Were» Марвіна Хамліша із фільму «Зустріч двох сердець».

В епоху сімдесятих років повернуть глядачів шалено популярні в ті часи мелодії з фільму «Професіонал» та «Самотній пастух», що звучала у стрічці «Вбити Білла». Мало хто конкретно пам’ятає зараз, про що ж був той фільм, однак наспівати її під силу кожному.

Сучасну музику яскраво продемонструють композиції зі стрічки «Пірати Карибського моря» чи «Гаррі Поттер та філософський камінь», мультфільму «Мадагаскар» чи «Шрек».

Словом, це буде програма для всіх поколінь, яка ще раз продемонструє, якою цікавою та різноманітною є музика кіно, і доведе, що без неї фільми втратили би весь шарм та експресію.

Відбудеться концерт Муніципального Галицького камерного оркестру «Музика світового кіно» 12 червня в Українському Домі «Перемога». Початок о 18 годині.

Коментарі вимкнені.