З Тернополя може розпочатись новий “Майдан” (фоторепортаж)

Двадцять дев’ятого вересня під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації відбулося віче на захист інтересів українців і України, організований Тернопільським обласним Комітетом опору диктатурі. На ньому було порушено тему відміни соціальних виплат чорнобильцям, афганцям та освітянам, тема Почаївської лаври, «мовного проекту» Ківалова-Колесніченка та вилучення з історичних підручників тем боротьби українського народу за незалежність. Учасники заходу виразили своє занепокоєння ситуацією, що склалася в країні, та злочинною бездіяльністю влади.

– Сьогодні тут зібрались люди, котрі вболівають за долю України та добробут кожного українця, – сказав координатор КОДу, депутат облради Степан Барна. – Сьогоднішня влада відібрала у людей найнеобхідніше, все, що є для них святим: церкву, мову, історію, культуру. Сьогодні ті, хто обіцяв вам добробут, ще й забирають у вас ті копійки, – навіть не пільги, а компенсацію за втрачене здоров’я та життя ваших близьких!

На віче була прийнята резолюція, у якій йшлося про припинення антинародної кампанії проти соціально незахищених верств населення та людей пенсійного віку, політичних репресій та освітньої політики щодо вищих навчальних закладів в частині зменшення державних місць та перегляду курсів викладання історії.

Фото Святослав Журовський

 

-1 thoughts on “З Тернополя може розпочатись новий “Майдан” (фоторепортаж)

  • 08:57 | 30.09.2011 о 08:57
    Permalink

    О!З нов Балакуни виступали біля мікрофонів. Балакали,балакали,балакали …. Так вже люблят балакати.

  • 09:40 | 30.09.2011 о 09:40
    Permalink

    а піарщик Барна знову щось народові втирає

Коментарі вимкнені.