Наступним кроком «регіоналів» буде скасування усіх пільг!

Влада скасує пільги 16 категоріям громадян, в тому числі ветеранам ВОВ, “чорнобильцям” та дітям війни. Про це розповів народний депутат від БЮТ-“Батьківщина” Андрій Павловський, пише УНН.

“Даний документ цікавий тим, що у другій його частині, у перехідних положеннях, з 1 січня 2012 року скасовується виплата соціальних пільг 16 категоріям громадян. Серед іншого, це стосується ветеранів Великої Вітчизняної війни, “чорнобильців”, дітей війни. Окрім того, скасовуються соціальні виплати для міліціонерів та прокурорів”, – зазначив Павловський.

Серед іншого, додав нардеп, планується скасувати пільги на сплати комунальних послуг, а також на безкоштовне санаторно-курортне лікування.

“Діти-інваліди Чорнобиля мали право на безкоштовне бюджетне навчання у ВНЗ, а тепер вони будуть навчатися тільки за гроші”, – повідомив Павловський.

За його словами, ініціатори ухвалення даного документу хочуть уникнути судових звернень від громадян, які вимагають дотримання їхніх прав відносно отримання соціальних пільг.

 

Коментарі вимкнені.