Обдурені пайовики Щепановського обіцяють перекрити залізницю. Фоторепортаж

Сьогодні о десятій годині ранку розпочався мітинг пайовиків Щепановського біля ОДА. Зібралось приблизно пів тисячі людей. Близько пів години тривала координація, а потім люди вирішили перекрити дорогу. Біля “Ромашки” мітингувальники весь час ходили по пішоходному переході, чим повністю паралізували рух на вул. Замковій та на більшості центральних вулиць. Перекриття тривало орієнтовно 40 хвилин. Після цього до мітингувальників вийшов начальник обласного МВС Федір Бортник. Він переконував дольовиків, що їхня акція нічого не дасть, потрібно все робити по закону. Люди обурювались, адже за два  роки “по закону” нічого не вдалося добитись.

Також пан Бортник закликав зняти блокаду руху, мотивуючи це тим, що це злочин. А злочином злочин побороти не можливо, заявив він, хоча  з боку силовика відчувалась певна агресія та цинізм.

Пан Бортник пішов у будівлю ОДА, щоб запросити губернатора Валентина Хоптяна до мітингувальників.  Через 30-40 хвилин вийшов начальник прес-служби Юрій Заруцький з повідомленням, що Хоптян таки вийде до мітингувальників. Так і сталось.  Обох можновладців, і Валентина Хоптяна і Федіра Бортника, зустріли з вигуками “Ганьба”.

До обурених пайовиків вийшов і сам міський голова  Сергій Надал та обласний прокурор. Очільники  намагались заспокоїти людей та запевнити, що все буде добре, але  ті вже втомились від численних обіцянок. Натомість Бортник та Хоптян час від часу дозволяли собі ображати мітингувальників та «закривати їм рота». Сергій Надал закликав дольовиків створювати кооперативи, яким буде передано право власності. На минулій сесії міської ради кілька земельних ділянок з будинками вже було передано таким кооперативам. Але тим, в кого будівництво ще не почалось, це ситуації не покращує. Влада та мітингувальники домовились зустрітись у вівторок.  Тоді на зустрічі вже має бути присутній сам Щепановський, який зараз у Києві  пробує “дістати” гроші.  Та мітингувальники налаштовані рішуче. У юрбі чулось, що люди готові перекривати більш серйозніші транспортні артерії,  зокрема не виключено, що буде перекрита і залізниця.

-1 thoughts on “Обдурені пайовики Щепановського обіцяють перекрити залізницю. Фоторепортаж

 • 16:02 | 7.06.2011 о 16:02
  Permalink

  Пайовики, замість того щоб протиставляти себе водіям Тернопільщини і хамити їм – пікетуйте дім (офіс) Щепановського.

  • 21:15 | 7.06.2011 о 21:15
   Permalink

   Хамили водії. Один такий “мудрий” Водій як ти бігав туди-сюди і кидався на пайовиків.

 • 17:39 | 7.06.2011 о 17:39
  Permalink

  флешмоб з перекриття переходу прикольна штука. попробуй докажи що це злочин – просто перехожу дорогу)

 • 09:29 | 8.06.2011 о 09:29
  Permalink

  побільше таких флешмобів тре .

Коментарі вимкнені.