Незвичне весілля відгуляли тернополяни під час 5-го фестивалю «Файне Місто»: подробиці

Незвичайна церемонія одруження тернополян відбулася минулої суботи. Молодята Максим і Юлія Черкашині зареєстрували шлюб та відгуляли весілля в межах містечка фестивалю “Файне Місто” на тернопільському іподромі.

Максим освідчився Юлі більше року тому. Наречені ще спочатку розгляду ідеї весілля погодилися, що не хочуть відзначати таку важливу подію в тривіальному форматі “РАГС-ресторан-тамада-музики-втомлені додому”. Позаяк наречений – співзасновник фестивалю “Файне Місто”, вирішив використати своє успішне “дітище” для весілля якраз на 5-річчя фестивалю. Ідею підтримали батьки, родичі, друзі молодят.

Реєстрація шлюбу відбувалася на UFO-Stage, неподалік на DarkStage якраз тривала репетиція виконавців “важкої музики”. Це додало веселих ноток в атмосферу весілля.

Для церемонії спеціально спорудили інсталяцію входу в світлих відтінках на тлі зелені природи – як символи вступу в нове життя, енергійної молодості. Тут молодята обмінялися обручками на вишитому рушникові, підписали свідоцтво про шлюб, отримали благословення від батьків.

Букет нареченої того дня спіймала екс-керівник прес-служби міської ради Катерина Калуш, яка тепер керує патронатним відділом. До слова, свого часу патронатний відділ міськради очолював і Максим Черкашин.

– Ми скористалися послугою спільного проекту міста та Міністерства юстиції “Шлюб за добу”, – розповів “Погляду” Максим. – Попередньо оформили відповідні документи і запросили реєстратора на виїзну церемонію. Згодом плануємо взяти шлюб і в церкві.

На весілля молодята запросили близько півсотні гостей. Частина з них – безпосередньо фестивальники, решта отримали запрошення на два дні “Файного Міста”. Весільним дрес-кодом були зручні одяг і взуття. Це стосувалося і молодят: нареченій пошили сукню біло-попелястого кольору, туфлі – без підборів. Фату Юля вирішила не одягати.  Наречений вбрав світлу сорочку і темні штани.

Весілля відбулося легко і невимушено в приємній, дружній атмосфері.

Редакція видання “Погляд” щиро вітає молодят! Зичимо вам щасливого і довгого подружнього життя!

Фото для публікації надані Максимом Черкашиним. Автор світлин — Тарас Хлібович (Thieri Newman). 

Коментарі вимкнені.