Святкуватимуть дворіччя “Сінема сіті” з Кличками лише ті тернополяни, які встигнуть придбати квиток на фільм

Велике гуляння влаштує кінотеатр “Сінема Сіті” в честь святкування свого дворіччя. В холі кінотеатру влаштують концерт, конкурси, різні сюрпризи та безкоштовно пригощатимуть глядачів тортом.

Головними гостями заходу будуть брати Клички та режисер біографічного фільму про них — Себастіан Денхардт. Вони спілкуватимуться з глядачами, а після святкового концерту розріжуть торт. Розпочнеться все дійство о 18.00. Ведучим святкового вечора буде Юрій Мікоф.

Єдина проблема, за словами директора “Сінема Сіті” Тетяни Басалиги, в тому, що приміщення кінотеатру не зможе вмістити значну кількість осіб. Тому участь у святкуванні зможуть взяти лише ті, хто придбає квиток на будь-який сеанс фільму “Кличко” саме на 16 березня. До речі, вартість квитків складає від 50 до 70 гривень. Транслюватимуть фільм тричі на день.

— Проте кількість квитків обмежена і вже сьогодні тернополяни забронювали значну їх частину, — додає вона. — Адже головна унікальність цієї події в тому, що фільм “Кличко” в Україні презентуватимуть тільки в чотирьох містах — Одесі, Києві, Дніпропетровську та в Тернополі. — Наше місто єдине із Західної України потрапило в цей список.

Коментарі вимкнені.