Тернополянин вимагає від ЦВК визнати його нардепом

Голова християнського товариства українців в Італії, колишній тернополянин Олесь Городецький добивається справедливості у справі поновлення його кандидатом у народні депутати.

На з’їзді Народного фронту діяча діаспори висунули кандидатом у народні депутати за партійним списком під номером 57. Однак ЦВК відмовила Городецькому у реєстрації. Мовляв, у нього немає відповідних доказів про перебування на території України впродовж останніх років. Городецький оскаржив рішення ЦВК і у судовому порядку добився його відміни. Однак Центрвиборчком знову відмовив у реєстрації кандидатом. Цього разу з процесуальних причин. Вчора, 6 листопада, Київський апеляційний суд знову задовольнив позовні вимоги тернополянина. Тепер остаточне рішення за ЦВК. Олесь Городецький у соціальних мережах звертається до Президента та Прем’єр-Міністра України з вимогою забезпечити верховество права та відновити законність.

Олесю Городецькому 38 років. Він родом з Тернополя. Очолював товариство українців-католиків. В Італії займається активною громадською діяльністю. Організатор акцій на підтримку Євромайдану в Римі та інших містах Італії. У випадку позитивного рішення ЦВК стане народним депутатом за списком “Народного фронту”.

За Збручем

Коментарі вимкнені.