У Тернополі ями засипають землею або З тернополянами не можна державу будувати? (фото)

31 травня їхав по нашій красивій дорозі на об’їзній і побачив як її латають – “типу ямковий ремонт”, – пише Вітьок Климчук в групі Від Тернополя до Тернополя.

Хлопець сфотографував цей процес. На фото чітко видно, що склад матеріалів – земля та камінчики, а засоби роботи – тачка і шуфля.

Тернополяни активно обговорюють цей процес, бо багато хто з них були свідками такого ж “ремонту”.

Як жартує Андрій Ахметов,  це застосування нанотехнологій – при попаданні води, тобто дощу, земля перетворюється на сфальт , розробка наших науковців з ТНТУ.

Але Андрій Сухий пише, чому ж тернополяни не мітингують: “Чого не добиваєтесь, не міняєте нічого, якщо вам так погано!! Може вам погано тільки на словах, а до всього іншого просто байдуже як і остальним тисячам, які гроблять свої автівки, нерви під час попадань колес в яму….. Чим кращі ви від тих політиків, від керівників, які говорять, а нічого не роблять? Та нічим! На слова всі розумні, а до діла то не має з ким ДЕРЖАВУ БУДУВАТИ!”

-1 thoughts on “У Тернополі ями засипають землею або З тернополянами не можна державу будувати? (фото)

  • 14:41 | 2.06.2013 о 14:41
    Permalink

    Щоб водії не розривали колеса та не руйнували ходову, допоки не дійшла черга до ремонту саме на цих місцях – зрізаний на інших ділянках асфальт засипають в найшлибші ями. Як на мене – то є розумно!
    Чи автор статті вирішив, що хтось настільки дурний, що вважає то за повноцінний ремонт? 🙂

Коментарі вимкнені.