За спиною Заставного “Стріла” – хто є хто у списку Яценюка на Тернопільщині

Тернопільську команду «Народного фронту» очолив екс-мер Тернополя Роман Заставний. Він іде в парламент під 31-м номером. Колишній «нашоукраїнець», тоді «заукраїнець», а потім і «фронтзмінівець» в останні дні каденції на посаді міського голови встиг вистелити бруківкою театральний майдан Тернополя. Щоправда, через кілька місяців бруківку довелося поміняти.

Наступним у виборчому списку партії нинішнього українського прем’єра записали непрацюючого козівчанина Володимира Соляра, який нині воює в АТО і є заступником командира батальйону «Айдар» з позивним «Стріла». Після нього майже на вісімдесят позицій посунули трьох підприємців: Олега Горохівського, Олеся Сіранта і Юлію Мельник. Ще двоє претендентів на депутатський мандат опинилися неподалік фінішу списку: Ярослав Давибіда — помічник-консультант нардепа Михайла Апостола, і Катерина Гуменюк — помічник заступника голови Тернопільської ОДА.

Збруч

-1 thoughts on “За спиною Заставного “Стріла” – хто є хто у списку Яценюка на Тернопільщині

 • 17:08 | 10.10.2014 о 17:08
  Permalink

  Команда Яценюка найпрофесійніша з усіх. В кожного вже є план роботи. Вони, як прийдуть в парламент, то протирати штани не будуть. Не дивно, що Заставний вибрав цю партію. Він теж чоловік слова.

 • 10:53 | 11.10.2014 о 10:53
  Permalink

  Пана Заставний чогось відпустив свого лакея Тараса Юрика В Блок Порошенка, – може Юрик там засланий козачок, бо минулий раз засилався в Батьківщину)))
  А на рахунок коментаря що “Команда Яценюка найпрофесійніша з усіх”, то майже всі грамотні і освічені люди знають команду Заставного і зрештою самого Заставного!
  Сидять у Тернополі в штабі собі штат “Яценюка” і хвалить сам себе!

Коментарі вимкнені.