«Фільм «Позивний „Бандерас“» свідчить про героїзм наших військових, які успішно протистоять потужним силам ворога», – Віктор Овчарук

Днями у Тернополі розпочався показ кінострічки «Позивний „Бандерас“», який триватиме до 5 грудня.

За словами керівника комунального підприємства обласної ради «Фірма «Кінодністер» Степана Градового, фільм демонструватиметься безкоштовно також в районах області, ОТГ і навчальних закладах.

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук наголосив на цінності фільму, адже в епізодичних ролях знімалися справжні військові Збройних сил України, які брали участь у антитерористичних діях на Донбасі.

– Це ще один фільм, який є  свідчення героїзму наших військових, які успішно протистоять потужним силам ворога. Символічно, що ми переглядаємо його після відзначення 5-ї річниці початку Революції Гідності та напередодні Дня Збройних Сил України. Героїчні події на майдані стали джерелом та поштовхом для трансформації України у нову Українську державу, а відтак створення нових Збройних Сил, які вже увінчалися славою за відвагу та самопожертву в боях за незалежність та цілісність України. Вихід у світ фільму «Позивний „Бандерас“» ілюструє ще одне надзвичайно позитивне явище сьогодення – відродження українського кіно, розвиток найрізноманітніших його жанрів. Особливо цінним є літописання через кіно героїчних та драматичних подій новітньої історії України. Виховуватись на них будуть нинішні та майбутні покоління. Особливу подяку висловлюю працівникам  комунального підприємства «Фірма «Кінодністер», які вже вкотре долучились до пропаганди та прокату українського героїчного кіно, – підкреслив Віктор Овчарук.

Коментарі вимкнені.