Кумедні випадки з життя відомого тернополянина Олега Собчука

Олег Собчук

Сьогодні День народження у тернополянина, чиє ім’я вже кілька років не сходить з уст прихильників поп-року. У лідера гурту з Тернополя, який зараз є одним з найуспішніших рок-проектів . У талановитого автора пісень та турботливого батька і чоловіка. Саме Олег Собчук – лідер гурту СК.А.Й. – святкує нині 33-річчя. З цієї нагоди тернопільське інтернет-видання «Погляд» підготувало своєрідний флеш-моб. Ми зібрали вітання для Олега від людей, які тим чи іншим чином дотичні до музиканта, чи роду його діяльності, від добре знайомих, та, можливо, зовсім незнайомих. Від тернополян і не тільки. Звичайно, що й редакція сайту долучається до усіх приємних слів, сказаних на адресу Олега, та бажає гармонійних стосунків із світом, здійснення мрій, невтомності, енергії, щирих друзів та розумних прихильників.

Сергій Фалендиш

Сергій Фалендиш з Олегом разом вчились та грали в КВК. Сьогодні Сергій поділився з читачами “Погляду” кумедними випадками, які ставались з відомим тернополянином:
“Є дуже багато класних історій. Ми вчилися у педагогічному на факультеті практичної психології. Я тільки що поступив і у нас була посвята! І саме Олег з старшокурсниками нам її влаштовували, ставивши печатки зеленкою на чолі. Посвята закінчилася в ліску біля корпусу ППФ –  їли сосики і Олег співав пісні групи “Чайф”.

Пам’ятаю, як ми поїхали на КВК в м.Донецьк! Він мав на сцені заспівати переробку на пісню “Жукі” “Танкіст”.  Коли Олег вийшов на сцену, не знаю що сталося, але він забуває слова і починає на ходу придумувати і співати! І що саме головне народ сміявся!!!.

Також дуже памятаю, як я зі С.К.А.Й-ями  їздив на Таврійські ігри!!! Вони виступали на малій сцені. Виступали вони в перший день! І в Папи порвалася струна і самі хітові пісні такі “Як тебе це може вбити”, “Зникаю, і “Те що треба” їм не вдалося зіграти.  Координатор сцени дуже розчарувався… Олег запропонував виступити на наступний день! На що координатор залюбки погодився! Хоча ніхто до цього моменту з груп такого не робив і на Таврійських іграх два рази за два дні не виступав!
А взагалі до перших концертів С.К.А.Й. я також маю відношення! Перший концерт вони зіграли на дні факультету!!! Тоді я був профоргом(організатором) факультету! Запропонував Олегу засвітитися і допомогти у організації свята! Олег погодився! На що сказав треба заробляти бали перед сесією!))))

В цей день бажаю Олегу не зупинятися на досягнутому! Продовжувати дивувати хорошими піснями! Ну і звичайно міцного здоровя!”

Коментарі вимкнені.