Романтична історія двох відомих людей на Тернопільщині, які незабаром одружаться

Схоже, 2013 рік стане роком поєднання ще одних відомих людей Тернопільщини. Мова йде про відому тернопільську модель Ілону Леськів та  депутата Тернопільської обласної ради від фракції Партії регіонів Володимира Васенду. Пара разом дуже короткий термін, але, незважаючи на це, у стосунках закоханих панує повне взаєморозуміння, гармонія, а головне – відкрите і взаємне кохання. Молоді люди не приховують своїх почуттів. Як стверджує пара, вони ніколи у своєму житті  не зустрічали подібних людей і упевнені в тому, що створені один для одного.

Перше побачення Ілони та Володимира відбулось у Києві на показі мод “Kyiv fasion week”, де дівчина була головною моделлю. Однак доля розпорядилася так, що тоді парі не судилось бути разом. Лише на початку 2013 року вони зустрілись знову і з того часу разом.

Багато людей говорять, що відносини Володимира та Ілони не будуть довготривалими, оскільки побудовані на  спільних інтересах,  а не на почуттях. Ілона та Володимир є заможними і матеріально забезпеченими людьми. Однак, як каже пара, вони ніколи не ставили гроші, статки чи будь-які інші матеріальні блага на перше місце і вважають гроші другорядною річчю.

На перше побачення Володимир прийшов з великим оберемком  квіті. Ним він привертав увагу всіх, хто знаходився поруч. З того дня чоловік не перестає радувати свою другу половинку і кожнісінького дня приїжджає до неї з новим букетом. Щоразу це різні квіти, тому що улюблених видів у Ілони немає, головне, щоб вони були подаровані від душі. Такі подарунки Володимир обіцяє роботи Ілоні і після весілля. «Мені дуже приємно бачити, як посміхається Ілонка, коли я дарую їй квіти, і я цього не приховую. Звичайно, я дарую й інші подарунки. Напередодні багато людей бачили мене у ювелірних магазинах, тому почали розпитувати, чи правда, що я одружуюсь», – розповідає Володимир.

Задля того, щоб бути разом, Володимир та Ілона готові пожертвувати своїми багаторічними напрацюваннями: Ілона заради сім’ї та відносин готова залишити модельний бізнес, у свою чергу, у Володимира на першому місці є також сім’я та відносини з Ілоною, які він цінує.

Як стало відомо, у Володимира та Ілони були молоді люди, з якими вони зустрічались, однак, познайомившись з Ілоною, Володимир відчув упевненість у ній, опору і зрозумів, що часу гаяти не треба й одразу почав завойовувати дівчину, таким чином поставивши крапку на своєму минулому особистому житті та  колишніх взаєминах Ілони. Модель відчула себе справді щасливою та впевненою у майбутньому поруч з Володимиром. На даний час пара справді щаслива та не приховує цього.

– Ми з Ілоною – публічні люди. Вона – відома модель, я – політик та депутат, тому обоє наче на долоні. Багато людей цікавляться нашим життям і по-різному реагують на те, що в ньому відбувається. Одні радіють, інші заздрять і кажуть, що наші стосунки – це черговий піар. Дехто переконаний, що між нами просто захоплення, яке скоро пройде. Ми багато пережили. Нас намагалися розлучити різними способами, але ми намагаємось недослухатися до пліток. Ми сильні, впевнені один в одному, у нас сильні почуття один до одного, а це головне, – зазначає Володимир.

Щодо дати весілля, то Володимир та Ілона не хочуть розголошувати її, але кажуть, що незабаром всі про неї дізнаються.

Пара також серйозно думає про своє спільне проживання та майбутню діяльність. Як стало відомо, вони допомагають один одному у професійних справах. Ілона є офіційним помічником депутата Васенди, оскільки теж цікавиться політикою, підтримує провладну Партію регіонів і вважає, що завдяки розвитку економіки України втілення соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича Україна стане заможною країною з процвітаючою економікою. До речі, після весілля пара планує змінити місце проживання та переїхати до Львова.

Номер один

Коментарі вимкнені.