Тернополянка Руслана Ружицька 15 років робить жінок щасливими і не збирається зупинятися

Ця жінка – в п’ятірці кращих майстрів світу з моделювання нігтів. У Тернополі вона – одна з перших, хто почав займатися нарощуванням. Уже близько 15 років вона допомогає жінкам створювати гарний манікюр, тому знає про нігті усе.

Знайомтеся – Руслана Ружицька, власниця манікюр-студії «Оранж», офіційний представник компанії American Beauty Int’l у Львівській та Тернопільській областях, дипломований викладач American Beauty International та Creative Academy, суддя чемпіонатів “BeautyNails”… Список її титулів, нагород та перемог, здається, безконечний.

Вчилася на сусідках

Ще в 90-их роках пані Руслана спробувала моделювати нігті і їй це так сподобалося, що стало справою життя. Хоча освіта у жінки – далеко не художня.

–          Я закінчила, як всі нормальні люди ТАНГ, – сміється Руслана Ружицька. – Здобула найпоширенішу освіту – бухгалтер. Хоча бухгалтерія мене абсолютно не цікавила. Згодом (приблизно в 1996 році – прим. ред.) я почула що є така послуга, як моделювання нігтів. Мені стало цікаво, адже в Тернополі ніхто окремо в цій галузі ще не працював. Якщо й існувала така послуга в місті, то лише в межах салонів – окремих манікюр-студій ще не було. Та й по Україні на той час їх було дуже мало. Не знаю, чому я тоді відчула, що це моє, але спрацювала, мабуть, жіноча інтуїція. Окрім того, згодом ця робота зацікавила, як хороший варіант заробітку. Я спробувала і мені дуже сподобалося.

Пані Руслана пригадує, як починала освоювати ази моделювання нігтів з допомогою гелевої системи від фірми Neways.

–          Практикувалася тоді на собі, на сестрах, сусідках. Хочеш чи ні – я не питалася – сідаємо і робимо. Тоді у мене була ціль і мені було дуже цікаво.

У Тернополі ще ніхто не нарощував нігтів

Через три роки, у 1999-му, познайомилася із продукцією американської корпорації CND (Creative Nail Design), каже що це було, як «небо і земля» у порівнянні з усіма попередніми продуктами для нарощування нігтів. Тому і досі залишилася вірною цьому бренду. Пригадує, як в ті часи, коли вона лише починала вивчати мистецтво створення красивих нігтів, її підтримували перші клієнтки.

–          В ті часи практично ніхто ще не нарощував нігті. Тому, коли жінки приходили до мене, а через дві години уже мали гарні нігті, то їхній радості не було меж. Я бачила ці вдячні погляди і вони мене надзвичайно підтримали. Я розуміла, що у мене потрохи виходить.

Звичайно, спочатку були й жінки, які вказували на невеличкі недоліки у роботі. Руслана Ружицька каже, що прискіпливі клієнти дуже допомагають сформуватися майстру.

–          Коли я починала працювати, то були клієнти, які говорили, що все добре, але «оцей ніготь на міліметр довший», або «отут він товстіший»… Якщо людина, до прикладу, має технічну освіту, то вона дуже добре бачить чіткість ліній і форм. Таким клієнтам я дуже вдячна за те, що були в моєму житті, бо саме завдяки їм я й стала майстром. Адже коли вони в мене вимагали, то й я прагнула вчитися. Я також вимагала, щоб мені пояснили, як я це правильно маю зробити, або принаймні сама дивилася, шукала.

Руслана Ружицька каже, що насправді цей процес становлення, як майстра, дуже цікавий. Та з величезним захопленням та щирістю зізнається, що дуже-дуже любить усіх своїх клієнтів та вдячна їм за те, що вони у неї є.

Є клієнти, які вже 15 років нарощують нігті – це не шкідливо

–          Не потрібно боятися нарощування нігтів. Цей вид послуги існує уже понад 35 років і все добре. У мене є клієнти, які 15 років співпрацюють з нами, весь цей час у них нарощені нігті, і вони прекрасно себе почувають, нічого в них не облазить, не відшаровується. Головне – знайти професіонала у цій справі, – продовжує Руслана.
–          Коли ми починали працювати і клієнти запитували, що їм зробити, чим помастити, чи які ліки приймати, аби нігті були здорові та красиві, – пригадує Руслана Ружицька, – я казала, що знаю лише один рецепт: «Ви сідаєте і за дві годин виходити з красивими і здоровими нігтями». Я вважаю, що моделювання – це найкрасивіший і найкорисніший спосіб догляду за натуральними нігтями.Вона каже, що на перших заняттях завжди пояснює своїм учням, що шкідливими при моделюванні нігтів може бути лише… некомпетентний майстер, який неправильно використовує матеріали, не дотримується техніки нанесення чи обпилювання, неправильно використовує засоби дезінфекції, стерилізації.

Руслана Ружицька постійно підтверджує кваліфікацію

Пані Руслана розповіла і про унікальну в Україні Академію Манікюрного Мистецтва, де всі бажаючі можуть отримати професію й почати власний бізнес. Руслана Ружицька є кваліфікованим викладачем Академії, тому вже понад 7 років проводить навчання в Західному регіоні.

–          На відміну від багатьох компаній, у American Beauty International навчанням може займатися лише спеціально підготована людина.

Руслана пояснила, що для того, аби навчати інших, потрібно бути не лише кваліфікованим майстром, а й відмінним педагогом. Саме тому система Creative Academy, на основі якої проводиться навчання в Академії Манікюрного Мистецтва, визнана в усьому світі, а фахівці Creative Academy високо цінуються.

–          Ми, викладачі Академії, щороку проходимо курс підвищення кваліфікації й підтверджуємо звання викладача. Для цього в Україну приїжджають найвидатніші майстри і викладачі Creative Nail Design і проводять для нас семінари майстер-класи, тренінги. Нам начитують багато теорії, на хімічному рівні пояснюють дію того чи іншого препарату.

Ця програма затверджена по всьому світу. В Україні є декілька викладачів, які закінчували навчання в Creative Academy. Руслана Ружицька одна із них.

–          Навчання проводять фахівці всесвітньовідомої корпорації Creative Nail Design. На останньому тренінгу в червні, нас тиждень навчали з 8 ранку до 11 вечора. Теорія, тести, техніка викладання матеріалів, презентації – ми проходимо досить інтенсивне навчання.

А як навчають у Тернополі

В Тернополі Руслана Ружицька вже сім років проводить навчання за різними програмами. Зокрема, є базове навчання – для людей, які ще не мали практики нарощування. А також програми підготовки майстра моделювання акрилових чи гелевих нігтів.

При цьому викладач зазначає, що без професійного моделювання неможливий красивий дизайн.

–          Не можу сказати, що мої учні, які є професійними художниками, проявили себе краще, ніж людина, яка не має художньої освіти. Але в будь-якому випадку, для того, аби намалювати на нігтях красиву картину, перш за все варто зробити красиву форму.

Щоб дати учням максимум, пояснює Руслана, у Школі проводять багато практичних занять.

–          В залежності від програми, у нас два дні теорії і щодня протягом 9-15 днів практичні заняття. Щодня ми приводимо людей і нарощуємо нігті, нарощуємо, нарощуємо…

По закінченні навчаня усі випускники отримують диплом компанії American Beauty International і картку знижок на продукцію.

–          У вартість навчання вже входить ціна матеріалів. Кожен учень отримує професійний набір, з яким він працює під час навчання і якого достатньо на перший період роботи після випуску.

Поради для тих, хто хоче займатися моделюванням нігтів

 • Людям, які точно знають, що хочуть займатися моделюванням нігтів, Руслана Ружицька радить ретельно ставитися до вибору школи.
  –          Варіант «подружка вчить подружку» за п’ять років роботи «новоспеченого» майстра буде потрібен хіба лише подружкам, – пояснює Руслана. – Найперше, що повинно цікавити – хто проводить навчання, який досвід у людини, як майстра і який досвід викладання. Адже можна бути дуже хорошим майстром, але пояснити, знайти підхід і мати терпіння – не всім вдається.
 • Також варто ретельно ставитися до вибору матеріалів, з якими збираєтеся працювати.
  – Зараз не важко знайти в Інтернеті і порівняти інформацію про матеріали, якими цікавишся. Варто орієнтуватися на відгуки людей, які працювали з цими матеріалами.
 • І лише після цього людину мала б цікавити вартість навчання. Руслана пояснює, що будь-яка якісна освіта не буває дешевою.
  –          Якщо людина зекономила і пішла навчатися до подружки, або якщо ви навчалися по роликах із Ютуба, то всеодно з часом ви відчуєте, що вам цього замало – нігті в клієнтів не такі, як в Ютубі і чомусь відстають, не тримаються.
  Руслана Ружицька пояснює, що людина, яка хоче бути професіоналом, всеодно шукатиме можливість поглибити свої знання і навики. І, як результат, витратить на такі додаткові навчання у п’ять разів більше.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернополянка Руслана Ружицька 15 років робить жінок щасливими і не збирається зупинятися

 • 12:52 | 13.09.2013 о 12:52
  Permalink

  Моя подруга вже кілька років поспіль робить манікюр саме у цьому салоні.ІІ нігті завжди виглядають красиво :)Прочитавши цю статтю я ще раз переконалася, що там працюють справжні професіонали. Можливо скоро завітаю сама.

 • 13:23 | 13.09.2013 о 13:23
  Permalink

  Руслана – Великий молодець , так тримати !!!

 • 13:28 | 13.09.2013 о 13:28
  Permalink

  СПРАВДІ СОЛІДНИЙ САЛОН – ТІ ХТО ПРОХОДИЛИ НАВЧАННЯ ПРОФІ,АКУРАТНО ВСЕ ,ЧИСТЕНЬКО-САМА ДО ОДНІЄЇ ХОДЖУ (НАТАЛЯ 097 44 88 113)РЕКОМЕНДУЮ !!! З НАТАЛОЧКИ МОГОРИЧ ЗА МОЮ РЕКЛАМУ )))

  • 14:35 | 13.09.2013 о 14:35
   Permalink

   ОМГ!!!! Тут вже й про мене пишуть :))))) Приємно – навіть не сподівалась……

   • 14:40 | 13.09.2013 о 14:40
    Permalink

    Мені реально соромно, але я не знаю що то за Світланка мене так хвалить :((((( Простіть і скажіть хто ви :))

    • 15:58 | 13.09.2013 о 15:58
     Permalink

     За що соромитись , ну похвалили і молодець , раз пишуть значить знають і про вас і про Руслану Ружицьку , також особисто знаю Руслану _ навчання прирівнюється до справжньої муштри , але ж результат відповідний .

 • 16:08 | 13.09.2013 о 16:08
  Permalink

  Де можна знайти салон в ТЕРНОПОЛІ , або я десь не дочитала )))

  • 17:45 | 13.09.2013 о 17:45
   Permalink

   Це не рекламна стаття, тому адресу салону ми не вказували 😉 Якшо вам цікаво, можете апитати у дядька-гугла – він все знає 😉
   Або знайти салон, повернувши праворуч за Універмагом, по вуличці, яка веде з вул.Руської, попри квітковий магазин Ігор, до філармонії 😉

 • 12:09 | 15.09.2013 о 12:09
  Permalink

  Кажуть що наростити нігті дуже дорого, тому завжди шкода на це грошей.Де можна взнати ціну нарощення нігтів у Руслани???

Коментарі вимкнені.