Галина Крицька – відмінний спеціаліст, авторитетний та сумлінний викладач тернопільського медичного універститету
Кожен студент нашої альма матер знає героїню цього інтерв’ю як відмінного спеціаліста своєї справи, авторитетного та сумлінного викладача, тактовного та мудрого наставника. А сьогодні ми хочемо відкрити Вам нові сторони життєвого шляху та секрети успіху цієї людини. Бо вона – турботлива дружина та мама, цікавий і позитивний співрозмовник,обожнює читати класичну літературу, по життю крокує з посмішкою.
Отож, вітайте:
Декан медичного факультету, доцент кафедри загальної гігієни та екології – Галина Анатоліївна Крицька.
📌 Народилася: 28.01.1965 р. в м. Нововолинську, Волинська обл.
📌 Освіта: Тернопільський державний медичний інститут.
📌 Вчений ступінь: кандидат медичних наук, доцент.
📌 В нашому університеті працює: 25 років.
📌 Сімейний стан: одружена, має сина.
📌 Знак зодіаку: Водолій.
📌 Улюблений колір: зелений.
📌 Життєве кредо: «Не нашкодь»!
🌼 Розкажіть про Ваш трудовий шлях.
🌿 Після закінчення школи, у 1980 році вступила до Рівненського базового медичного ліцею. Навчальний процес мені дуже подобався, тому невдовзі мала диплом з відзнакою. Цього ж року отримала направлення на роботу медичною сестрою в м. Рівне, де і пропрацювала 1 рік. Але не хотіла зупинятися на досягнутому і вирішила вступати до Тернопільського державного медичного інституту. Оскільки мала диплом з відзнакою, то при вступі складала іспит лише з фізики. А в 1990 році закінчила ТДМІ та аспірантуру при кафедрі загальної гігієни. В 1994 р. захистила кандидатську дисертацію “Гігієнічні аспекти позашкільної діяльності учнів спеціалізованих загальноосвітніх шкіл”. З 1998 р. – проректор з національно-патріотичного виховання. З 1 вересня 2016 року працюю деканом медичного факультету.
🌼 Ким Ви мріяли стати в дитинстві?
🌿 Ще з дитинства хотіла пов’язати своє життя з медициною, тому кожного дня робила впевнені кроки до втілення своєї мрії. Будучи ученицею, вже готувалася до вступу в медичний заклад.
🌼 Вам подобалося вчитися?
🌿 Так, обожнювала читати підручники, пізнавати і відкривати для себе щось нове. Кожна пара на кафедрах викликала захоплення, інколи неможливо було відірватися від вивчення якоїсь теми.
🌼 Отже, «2» ви не отримували?
🌿 Ні, як і будь-який студент, я мала двійку. Коли ми з хімії вивчали як правильно титрувати, то у всієї групи виникали складнощі з таким завданням. Але ті двійки нас дуже стимулювали і до кінця курсу хімії ми все-таки змогли опанувати цей процес.
🌼 Яку музику Вам подобається слухати?
🌿 Я меломан. В різних життєвих ситуаціях, залежно від настрою, різні стилі музики можуть стати для мене антидепресантом.
🌼 Якими принципами Ви керуєтеся у своїй роботі?
🌿 «Primum non nocere»! Ці слова Гіппократа стали для мене життєвим кредо. В яких ситуаціях ми б не опинялися, завжди потрібно думати про життя людини. Бувають різні випадки і різні стосунки в суспільстві, навіть якщо людина вас чимось образила, пам’ятайте, що найбільша цінність кожного – здоров’я – знаходиться у ваших руках.
🌼 Як Ви проводите свій вільний час?
🌿 Зазвичай я не маю багато вільного часу, але попри це завжди знайду хвилинку для читання книг, особливо подобається класична література. Творчість письменників того періоду все більше дивує і захоплює кожного разу.
🌼 Розкажіть про моменти, які найбільше запам’яталися із Вашого життя.
🌿 Найвеселішим і найцікавішим був період студентських будівельних загонів. Незважаючи на те, що ми мали виконати певний об’єм роботи, все ж таки ми отримували дуже багато позитивних емоцій, сміялися, грали в ігри, а ще знаходили нових друзів.
🌼 І на завершення, Ваші побажання нашим студентам:
🌿 Бажаю залишатися такими активними і позитивними, як ви є зараз, робити кроки до здійснення своїх мрій, ні в якому разі не відступати і брати від життя лише найкраще. І найголовніше – бажаю всім мирного неба в нашій країні, щоб ми не чули слова “війна”, а нашим чоловікам не довелося брати зброю до рук.
Спілкувалася: Nadiya Tkachuk
Коментарі вимкнені.