Тернополяни Тетяна Долішна, Олена Лайко та Іван Небесний подарували українцям «Новорічні вогні»

Усі ми чекаємо Нового року з надією на позитивні зміни, здійснення наших мрій і планів. Тому передноворічний настрій – він особливий і піднесений. Ми даруємо подарунки і приймаємо, збираємо рідних і друзів, вітаємо близьких нам людей. Ми поринаємо в передсвяткову круговерть, і вона виносить нас просто до самого того моменту, коли годинник відбиває останні секунди року, який минає і з келихом шампанського ми зустрічаємо рік новий.

Напепердодні зимових свят тернополяни – Тетяна Долішна, Олена Лайко та Іван Небесний подарували українцям свою нову композицію під назвою «Новорічні вогні».

У ній – спражній настрій свята і піднесення, прості слова побажань для кожного слухача.

«Нехай моя пісня додасть усім справжнього новорічного настрою і налаштує на позитив. Саме таке передчуття свята ми й хотіли подарувати слухачам разом з моєю подругою, поетесою Оленою Лайко та неймовірним композитором Іваном Небесним, який створив аранжування моєї пісні. Побажайте у ці дні усім рідним та близьким людям добра і любові!», – так коментує музичну композицію автор та виконавиця Тетяна Долішна (Tanya Dolya).

Олена Лайко – тернопільська журналістка, поетеса, директор Галицького камерного оркестру (м. Тернопіль).

Іван Небесний – український композитор, музичний продюсер, учень Мирослава Скорика. Його твори виконувалися на різноманітних музичних акціях у Австрії, Алжирі, Англії, Бельгії, Білорусі, Ізраїлі, Іспанії, Канаді, Литві, Нідерландах, Польщі, Росії, Румунії, Словенії, США, Україні, Франції, Чехії. Також він постійно співпрацює з українською співачною Русланою Лижичко.

 Тетяна Долішна – журналіст, редактор. У 2018 році вона вперше стала виконувати власні пісні під сценічним імям Таня Доля (Tanya Dоlya).

Коментарі вимкнені.