Для перемоги баскетболістам БК «Тернопіль» бракнуло досвіду (фоторепортаж)

У 12-ому турі чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги з баскетболу тернопільський клуб «Тернопіль-ТНЕУ» зазнав двох поразок від «Косохім-Сталі» з Алчевська. Недосвідченість та недостача кваліфікованих виконавців не дозволяє нашим спортсменам покинути нижню частину турнірної таблиці.

У обох матчах «Тернопіль-ТНЕУ» мав можливість і зачепитися за позитивний результат. У другій-третій четвертях тернополяни наближалися до суперників на відстань одного результативного кидка. Та все ж, це найбільше що вдавалося підопічним Ігоря Білоуса.

«У відсутності характеру своїх гравців дорікнути не можу, – підсумував після гри головний тренер БК «Тернопіль-ТНЕУ» Ігор Білоус. – Самовіддача була. І фізична готовність теж у нормі. Та майстерності не вистачає. І я тут зробити нічого не можу. Тих кілька гравців, які здатні вести команду за собою, попросту, без замін весь матч зіграти не можуть. Сергій Телешко, наприклад, зіграв два матчі протягом всього ігрового часу. Та до того ж, в Алчевську грають досвідчені баскетболісти, які пройшли «жорна» Суперліги: Павло Гайдамака грав у маріупольському «Азовмаші», Олександр Коломийчук виступав за «Южний». Поки-що, таких суперників нам перемагати ще не по силах».

 

Баскетбол. Чемпіонат України.

Вища ліга. Чоловіки.

 «Тернопіль-ТНЕУ» (Тернопіль) – «Коксохім-Сталь» — 74:86 (22:23, 16:21, 23:24, 13:18)

БК «Тернопіль-ТНЕУ»: Сергій Телешко – 16 очок; Антон Козлов – 16; Микита Ланге – 15.

БК «Коксохім-Сталь»: Борис Березик – 20 очок; Олександр Коломийчук – 14; Павло Гайдамака – 13.

 

«Тернопіль-ТНЕУ» – «Коксохім-Сталь» — 61:77 (13:20, 17:19, 19:15, 12:23)

БК «Тернопіль»: Сергій Телешко – 23; Антон Ніфонтов – 10; Микита Ланге – 10.

БК «Коксохім-Сталь» – Олександр Коломийчук – 21; Павло Хайло – 17; Ян Селіванов – 16.

 Андрій Вербіцький

 

Коментарі вимкнені.