Легенда тернопільського футболу Ігор ЯВОРСЬКИЙ: “У грі з Францією не варто відмовлятися від агресії”

Ігор ЯворськийЛегенда тернопільського футболу Ігор Яворський проаналізував матч Україна – Швеція (2:1) і поділився думками з приводу сьогоднішнього матчу Україна – Франція.

— Кожен футболіст на полі віддавався настільки, що, як казали раніше: «Позаду тільки Москва». Мене здивувала самовіддача Вороніна; Шевченко, якому вже стільки років, теж віддавався «від» і «до». Ці гравці показали, що насправді є великими футболістами. Та найбільше впало у вічі те, що жоден із гравців збірної України не випадав. Добре зіграла зв’язка Михалик-Хачеріді, яка зуміла стримати Ібрагімовіча, за винятком одного моменту, коли цей швед пробивав головою.

Та й узагалі, стовідсоткових моментів у Швеції не було. Гострота, коли ми вигравали 2 : 1, з боку шведів біля наших воріт була, але не більше. Гусєв, як завжди, зіграв на високому рівні, вкотре довівши, що на сьогодні є найкращим крайнім захисником в Україні. А от Сєлін спочатку трішки нервувався. Однак за 30 хвилин у нього неспокій минув і принаймні з його флангу особливих «пожеж» не виникало. Вважаю, що на наступний матч із французами Блохін нічого не буде змінювати у складі, бо переможний склад не змінюють. Та й коли б хтось випадав із гравців, то його замінили б під час гри. А Блохін почав робити заміни за 15 хвилин до завершення поєдинку. На гру проти Франції та Англії у нашої команди ще є резерви, відчувається, що команда може ще додати. Тим більше, що ми граємо вдома, а коли трибуни ревуть, гудуть, це допомагає морально. Від такої підтримки з’являється друге дихання і ноги самі починають нести тебе на полі. Фактор домашнього поля за підтримки вболівальників додасть Україні ще більше впевненості.

Ратуша

Коментарі вимкнені.