Тернополяни – фіналісти Української Стрітбольної Ліги

18 серпня відбувся вже четвертий за ліком турнір зі стрітболу “Goverla Streetball Cup 2012″, який проводився в рамках Української Стрітбольної Ліги.

Турнір пройшов за підтримки Національної федерації баскетболу України, Української федерація баскетболу 3х3 та Федерації баскетболу Івано-Франківської області на відкритому майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Змагання проводилися у двох вікових категоріях: – від 14 до 18 років,та від 19 до 60 років.

У турнірі “Goverla Streetball Cup 2012” взяли участь 33 стрітбольні команди з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської, Чернівецької областей та м. Києва. З них 15 команд взяли участь у турнірі в дорослій віковій категорії, а 18 команд – в категорії U-18. Нагадаємо, що команди розігрували між собою 3 путівки до фіналу Української Стрітбольної Ліги, який пройде 24 серпня в серці столиці України, на Хрещатику.
Тернопіль представляли хлопці з  команди “Lims” в категорії U-18. Вони зайняли 2 місце і вибороли вихід у фінал!

Нагадаємо, стрітбол (від англ. street «вулиця» і англ. ball «м’яч») — спортивна командна гра з м’ячем. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Кількість гравців команди може змінюватись. Зазвичай в командах по 3 гравці (класичний стрітбол).

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернополяни – фіналісти Української Стрітбольної Ліги

  • 11:57 | 22.08.2012 о 11:57
    Permalink

    Молодці, хлопці! Можливо ви – майбутнє нашого спорту? Побільше б таких публікацій, а то все про футбол і про футбол. А крім футболу ще ж є інші види спорту)

Коментарі вимкнені.