Тернополяни стали призерами «Кубка Олійника»

Відкритий турнір з греко-римської боротьби «Кубок Олійника» на призи «Школи боротьби» серед кадетів та юнаків проходив в Києві протягом 9-11 березня.

Учасниками турніру стали 700 дітей з України. Крім того, виступили збірні команди Узбекистану, Білорусії, Угорщини, Росії та Москви.

Успішний виступ на змаганнях показали вихованці Тернопільської КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби».

Так. у своїх вагових категоріях Артем Бєлокурський (85 кг.) та Віктор Заоборний (38 кг.) посіли перші місця, Алексу Паласюку (46 кг.) дісталося третє місце.

Команду м. Тернополя готували тренери-викладачі КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» Петров Є.П., Лучанко В.В., та заслужений тренер України Телебан А.М.

Відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений В’ячеславу Олійнику – першому олімпійському чемпіону незалежної України, Почесному громадянину міста Тернополя.