Афіша Тернополя на 22 лютого

Міжнародний день підтримки жертв злочинів

***

10.00 VI Всеукраїнський дитячий форум з міжнародною участю „Формула успіху правової держави очима дітей”. В сесійній залі Тернопільської міської ради (вул. Листопадова)

12.00 Зустріч з Чемпіонкою світу Оленою Підгрушною. У приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

14.00 Літературні читання «На крилах Лесиних пісень» (до 142-річниці від д. н. Л.Українки). Дитяча бібліотека №3

15.00 Заняття з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування по Програмі соціальної адаптації для осіб з числа сиріт, випускників інтернатних закладів 9-11 класів “Сімейний бюджет та витрати”; „Вибір професії або задача з багатьма невідомими”. Приміщення Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по вул. Медова,3

16.00 Прес-конференція гурту “Антитіла”. Тернопільський центр комунікацій (вул.Й.Сліпого, 7)

21.00 Гурт “Антитіла”, тел.: 47-78-12. Пивний клуб “Хмільне Щастя” (вул. Текстильна, 28 Ч (ТРЦ “Подоляни”)

Виставка карликових мавпочок (20 приматів різних видів). Ціна квитка 20 грн – для дорослих, 15 грн – для дітей. Годування тварин – 10.30, 14.00, 18.30. ТРК «Подоляни»

Урочисті заходи з нагоди дня народження Бейдена Пауела – засновника скаутського руху. Приміщення дитячо-юнацького пластового центру

Декада профілактики поширення наркотичних речовин серед молоді. Навчальні заклади міста

Ювілейна виставка учасників творчого об’єднання “Гармонія”. Вишиті рушники, скатертини, сорочки, сукні і картини. Обласний художній музей.

В програмі можливі зміни

Афіша заходів м.Тернополя та Тернопільської області,
а також анонси від партнерів інтернет-видання “Погляд”
на лютий 2013-го року
=>>> ТУТ

Якщо вам відомо про подію чи захід, які відбуватимуться в нашому місті чи в межах області – пишіть нам info@poglyad.te.ua, або дзвоніть 097 9 643 843, і ми обов’язково БЕЗКОШТОВНО включимо ваш анонс до нашої компактної афіші.   

Коментарі вимкнені.