Автовокзал у Тернополі унікальний (фото)

На Центральному автовокзалі Тернополя, що на вул. Живова, 7, розпочали перший за майже 45 років функціонування капітальний ремонт. Робочий проект реконструкції приміщення автовокзалу з піднавісом розроблений приватним науково-проектним виробничим підприємством “Євростиль”, а його головним інженером виступила Людмила Рожук.

— Тернопільський автовокзал збудований ще у 1969 році, — розповіла директор ТОВ “Тернопільавтотранс-16100” Лілія Бутрин, — і за ці роки застарів як морально і фізично, так і візуально. Необхідність ремонту назрівала вже давно, і цьогоріч, після успішної реконструкції автовокзалів у кількох райцентрах, ми наважилися на це у Тернополі. Після виконання всіх робіт тернополяни побачать зовсім інший автовокзал — з сучасним фасадом, просторими приміщеннями, обладнаними за останніми вимогами касами, залом очікування, кімнатами для матерів з дітьми та водіїв. Автовокзал не лише буде виконувати свої безпосередні функції, а й стане ще однією окрасою нашого міста.
Між тим, на час ремонту незручності для пасажирів зведені до мінімуму. Відразу вісім кас, включаючи й нічну, винесені на вулицю з боку автобусних платформ, де обладнаний тимчасовий зал очікування. Він уже накритий від дощу, а найближчим часом буде й огороджений. У звичному режимі функціонує й диспетчерська, а крім того, в приміщенні автовокзалу обладнана спеціальна кімната для матерів з дітьми.
— Ми вибачаємося за певні тимчасові незручності, — наголосила Лілія Бутрин, — але просимо пасажирів поставитися до ситуації з розумінням. А зі свого боку будемо робити все можливе, щоб мінімізувати їхні проблеми. Зрештою, всі мають усвідомлювати, що нинішня ситуація — тимчасова.
Пасажири, з якими ми поспілкувалися, особливих незручностей поки що не відчувають, а навпаки — задоволені, що навіть на час ремонту автовокзал працюватиме у звичному режимі.
— Для мене дуже зручне розташування автовокзалу, — розповіла Людмила Ваврів із Теребовлянського району. — Я доволі часто приїжджаю на тернопільський ринок, що поруч з автовокзалом, і маю змогу залишити свої речі в камері схову, скупитися на ринку, відразу сісти на свій автобус і повернутися додому. Дуже задоволена!
Відзначають зручне розташування Тернопільського автовокзалу і водії автобусних рейсів. На їхню думку, пасажири задоволені, адже, окрім зручного заїзду та близькості до центру міста та Центрального ринку — головної мети приїзду мешканців області до Тернополя, водії відзначають і вдалу транспортну інфраструктуру, що дозволяє без проблем дістатися до будь-якої точки Тернополя, у тому числі й обласної та всіх трьох міських лікарень. Кажуть, що в інших обласних центрах не часто таке зустрінеш, а у нашому місті все дуже зручно для людей.

Денис Лучка, Нова Тернопільська

Коментарі вимкнені.