Багато грошей не буває – батько тернопільського “свободівця” знову виграв мільйонний тендер

ТОВ «Техно-Буд-Центр» 25-27 вересня за результатами тендерів уклало угоди з на ремонт доріг Тернопільської та Рівненської області на суму 15,29 млн грн. Про це повідомляється у  «Віснику державних закупівель», – пишуть Наші гроші..

Засновниками компанії «Техно-Буд-Центр» є Григорій Процик і Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради замовило фірмі капітальний ремонт вул.Гайової від вул.Замонастириська до вул.Гайова-бічна за 4,74 млн грн.

Торги було проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через нагальну потребу завершити роботи в короткі строки. У тендерній документації посилаються на лист державтоінспекції про те, що «відсутність проїзду через вул. Гайова призводить до значного руйнування дорожнього покриття вул. Мостова-бічна, яка не розрахована на пропуск великої кількості автотранспорту та погіршення безпеки руху». При цьому шляховики також звертались до фірми «Газ-Пласт-Буд», яка запропонувала виконати роботи на 0,02% дорожче.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області замовила «Техно-Буд-Центру» поточний ремонт дороги Рівне – Тучин – Гоща вартістю 2,58 млн грн. (ямковий ремонт асфальтобетонного покриття без розламування старого), дороги Немирівка – Гаї Лев’ятинські – Новоукраїнське за 3,73 млн грн. (засиплють щебенем і вирівняють поверху шаром асфальтобетону) та дороги Устилуг – Луцьк – Рівне за 4,23 млн грн. (фрезерування старого асфальту і новий шар асфальтобетону).

На цих тендерах єдиним конкурентом був  «Рівненський облавтодор», який програв усі підряди з різницею 2-4%.

З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році, фірма «Техно-Буд-Центр» виграла тендери на ремонт доріг у Тернопільській, Львівській та Рівненській областях на 421,86 млн грн.

-1 thoughts on “Багато грошей не буває – батько тернопільського “свободівця” знову виграв мільйонний тендер

 • 16:23 | 12.10.2013 о 16:23
  Permalink

  Що заважає автору статті запропонувати нижчу ціну і виграти тендер?
  Автор статті вкурсі, що у тендерах головне запропонувати найнижчу ціну?
  Якщо у автора статті є якісь конкретні підозри до того чи іншого тендера – він буде молодець, якщо озвучить конкретні претензії а не просто фірму, яка пропонує низьку ціну і відповідно виграє тендери.

 • 20:33 | 14.10.2013 о 20:33
  Permalink

  хабарники і злодій зібрались в Свободі, своєрідний клан загарбників, син все підлаштовує, щоб гроші з міського бюджету йшли додому!

Коментарі вимкнені.