“Березіль” і тернополяни: завтра вирішальний дубль “N”

Завтра, 26 березня, о 12-00 відбудеться судове засідання в Тернопільському міськрайонному суді про скасування містобудівних умов та обмежень на скандальну забудову “Березілю”.

Засідання, сподіваємося, буде дуже цікаве, так як розгляд буде по суті справи, тож запрошуємо всіх не байдужих тернополян, – розповідає Олена Фреєман.

Нагадаємо, що тернопільська влада не полишає намірів звести за приміщенням палацу культури «Березіль» житлову новобудову. Мешканці сусідніх будинків кажуть, що їхньої думки з цього приводу ніхто не запитував. Люди бояться, що через будівельні роботи можуть постраждати їхні помешкання, які розташовані на схилі за будинком культури. Тому продовжують виступати проти, за що їм навіть погрожували насильством. Декого з протестувальників навіть звільнили з роботи.

Цікаво, що на інформаційному стенді, який знаходиться поруч будівництва, вказано, що генпідрядником будівництва виступає ТОВ «АТТІКА-Т». Натомість про “ЕВЕРЕСТ-ТЕР”, з яким судиться прокуратура, немає ні слова. Хоча обидва ТОВ викликають підозри. Фірмі «АТТІКА-Т», яка зводить багатоповерхівку з культурно-мистецьким центром, всього 6 місяців від народження. Її статутний капітал становить аж 500 гривень. Кінцевий бенефіціар – Юлія Миколаївна Горошко з села Кушлин Кременецького району. Офіс цього «серйозного» будівельника знаходиться в кімнаті №409 по вулиці Гетьмана Мазепи, 10. Не здається дивним, що генпідрядник капітального будівництва високої складності має у статутному капіталі всього півтисячі гривень, невеличкий офіс і таку з мізерну техніку. ТОВ “ЕВЕРЕСТ-ТЕР” також існує не довго – три роки. Статутний капітал фірми становить 10 тис. грн., а засновник ТОВ – родом з міста Збараж.

-1 thoughts on ““Березіль” і тернополяни: завтра вирішальний дубль “N”

  • 09:58 | 26.04.2018 о 09:58
    Permalink

    А не дивно нікому, чому “підставні люди” саме із Збаража та Кременецького районів???????
    Та тому що відомо, що більшість “проблемних” будов в місті робиться з подачі “лисого” мера, тобто свободівця Надала і гоп-стоп компанії депутатів, а його “протеже і дахом” в вищих органах влади є його однопартієць, свободівець (читай – сволотівець, бо партія ВО Сволота), нардеп по цьому ж округу Михайло Головко (округ №164 – Збаразький, Кременецький, Підволочиський, частина Зборівського районів)..
    Не здивуюсь якщо ці “підставні люди під ті фірми” взагалі є “випадковими людьми”, тобто родичами членів партії, або взагалі партійцями партії Сволоти (читай – Свободи) або яких просто “купили з документами” за якихось пару сотень гривень…

Коментарі вимкнені.