Боєць з Тернополя хоче відсудити у військкомату 100 тисяч гривень за очорнення його у ЗМІ

Руслань Бенько вже чотири місяці на передовій, а у рідному місті його досі розшукують, щоб вручити повістку. Боєць окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» та депутат обласної ради обурений такою роботою військкомату і буде відстоювати свою честь у суді.
Сьогодні Руслан Бенько приїхав на один день додому. На пероні його зустріла кохана дружина. Жінка зізнається була здивована, коли прочитала, що її чоловік у списку так званих «ухилянтів».
– Я приїхав з-під Донецького аеропорту. Там ми охороняємо наші бойові позиції, – розповідає військовослужбовець. – Я пішов на фронт добровольцем, але наш батальйон входить до складу Збройних Сил України. Не розумію, чому досі наш військкомат не може спорядкувати ці списки. Тож вирішив подати до суду за те, що мене очорнили, зганьбили і оприлюднили у ЗМІ неправдиві факти.

Руслан Бенько планує відсудити у військкомату 100 тисяч гривень і витратити ці кошти на придбання тепловізорів та розвиток батальйону.
За словами юристів, в Україні вже є прециденти, коли добровольці та мобілізовані судяться з військкоматами, а ось у області цей випадок перший.

-1 thoughts on “Боєць з Тернополя хоче відсудити у військкомату 100 тисяч гривень за очорнення його у ЗМІ

  • 19:54 | 13.08.2015 о 19:54
    Permalink

    А мого сусіда взагалі місяць як похоронили і приходив дільничий тому що він був у розшуку…. Таке може бути тільки на Україні

Коментарі вимкнені.