Бицюра і Сиротюк можуть отримати премію за найбільш безглузді ідеї

“Українські перемоги розпочнуться з Тернопілля” – під таким в уже далекому 2009 році партія Тягнибока здобула перемогу на виборах до Тернопільської обласної ради.

З того часу до “Свободи” почали приходити перемоги. Доперемагалися тягнибоківці до самої Верховної ради. Однак з 2009 року їхні передвиборчі обіцянки так і залишилися гаслами. Вже ніби й влада є своя і в Києві, і на місцях, а літаки так і не почали літати в тернопільському аеропорті, сміттєзаводу не збудовано, проблему сміття не вирішено, а дорога до Львова, звідки походять головні акціонери проекту під назвою “Свобода” стає все гіршою та гіршою. Дивовижно це усвідомити, розуміючи, що сусідньою Львівщиною також керують тягнибоківці, а тамтешню Службу автодоріг очолює свободівець-депутат з Тернопільщини Юрій Лазаренко.

Де ж ті перемоги? – спитає середньостатистичний тернополянин, якого цих 5 років годували казками про золоті гори та швидкі успіхи. І буде правий. Бо його, тернополянина, ця політична команда “мала десь”. Нещодавно два високопосадовці тернопільської “Свободи” ще раз згадали про “блокадну” дорогу до столиці Галичини і ще раз показали свою вторинність по відношенню до галицького П’ємонту. Заступник голови ОДА Леонід Бицюра “відкрив Америку”, заявивши про те, що кілька мільйонів з обласного бюджету треба передати Львівщині. Мовляв для того, щоб львівські автодорожники розпочали ремонт львівської частини дороги до Тернополя. Невже у свободівців сусідньої області не має власних коштів на ремонт дороги Тернополя? Чи у нас у бюджеті коштів більше, ніж у зажиточній Львівщині?

Цей театру абсурду продовжив інший високопосадовець. Голова обласної ради Василь Хомінець поїхав до Львова і підписав угоду про передачу мільйонів, про які говорив Бицюра, у бюджет Львівщини.

Після всієї цієї комедії виникає запитання: може нам не треба ні обласної ради, ні адміністрації, а візьмемо приєднаємо Тернопіль до Львівщини? Тоді “щирі” сусіди вирішать усі наші проблеми та заберуть собі наших недолугих керівників, яким за такі управлінські досягнення прямий шлях у претенденти на Шнобелівську премію. Нагадаємо, що її вручають на противагу Нобелівській – за найбільш безглузді ідеї.

За Збручем

-1 thoughts on “Бицюра і Сиротюк можуть отримати премію за найбільш безглузді ідеї

  • 21:48 | 7.08.2014 о 21:48
    Permalink

    Задолбався дивитися на цих “професійних” люстраторів.Пам”ятаєте писали про кримінального авторитета “Монгола” в Гусятинському районі пана Огородника Володимира,голову районної “Свободи”?Так от,як вияснилося на сьогоднішній день цей “добродій” став “смотрящим” в районі.Він вказує голові РДА Аніловському Ігорю,а також своєму побратиму по партії,а одночасно голові Гусятинської районної ради Бойчуку В, хто має отримати які посади,кого брати,кого не брати…Одним словом “безпредєл” в Гусятині продовжується…Але дивує позиція голови ОДА Сиротюка Олега,невірю,що Огородник дозволяє собі такі речі без кришування Сиротюка.Пане Олег,якщо ви в найближчий період не приберете свого пса,то про діяння в районні свободівців буде повідомленно особисто Президента України.(повірте доступ до нього маємо).

Коментарі вимкнені.