Чемпіонка світу з Тернополя втілює благодійність по-новому (відео)

20 тернопільських родин, які перебувають у складних життєвих умовах отримали набори канцтоварів та іграшок до свят, а хлопці із цих сімей уже розпочали безкоштовні тренування в спортивному клубі  «СПОРТ-КЛАС». Так у Тернополі діє акція «Подаруй тепло та радіть дітям».

«Погляд» уже писав, що завдяки старанням соціального педагога ТЗОШ № 3 Вікторії Лаюс, учні цієї школи зібрали чимало подарунків для сімей, якими опікується міський центр соціальних служб для дітей та молоді (ТМЦССДМ), тернопільська чемпіонка Ліля Проць та усі небайдужі тернополяни.

Ми були присутні на врученні «миколайчиків» першим десятьом сім’ям. Вони отримали пакунки з канцтоварами, розвиваючими іграми, пазлами, книгами, розмальовками, солодощами, фруктами, іграшками. Також ініціатор акції Лілія Проць запросила їх на безкоштовні заняття в спортивний клуб «СПОРТ-КЛАС».

Ліля просила батьків ще й повідомляти про таланти їхніх дітей, аби учасники акції могли допомогати адресно: домовлятися із тренерами чи керівниками гуртків, приватних студій, які б погодилися навчати цих дітей безкоштовно.

–          Цей етап акції ми хочемо присвятити духовному розвитку дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, – наголосила Ліля.

Також ініціаторка акції заохочувала сім’ї звертатися, якщо у них виникне потреба у меблях чи побутовій техніці. Адже трапляється таке, що хтось із тернополян, купивши приміром нову шафу, старішу може передати на благодійність. Ліля навела приклад, як нещодавно купувала новий холодильник та двоярусне ліжко, а попередні віддала у ТМЦССДМ, звідки їх передали потребуючим сім’ям.

Загалом у списку на допомогу в рамках даної акції – 40 сімей, здебільшого багатодітні. Хоча на обліку в міському центрі соціальних служб – чи не вдесятеро більше.

ЗАПРОШУЄМО долучитися:

Нагадаємо, що організатори акції «Подаруй тепло та радість дітям» запрошують усіх без вийнятку бажаючих долучитися до благодійності – як окремих тернополян, так і цілі підприємства чи організації. Так, ви можете допомогти, просто поширивши інформацію про те, що у Тернополі є люди, які адресно піклуються про інших (ми не допомагаємо міфічним родинам чи абстрактним дітям). Також ми запрошуємо до акції громадські організації, волонтерів, підприємців, бізнесменів, гуртки, приватні студії, тренерів, одним словом усіх, хто міг би допомогти не стільки фінансово, скільки супроводом та розвитком дітей, чи працевлаштуванням їхніх батьків

–          Допомога може бути навіть у вигляді проведення святкувань для таких дітей, безкоштовні заняття у гуртках, секціях, студіях, спортклубах, репетиторство, веселе та цікаве проведення дозвілля, екскурсії, мандрівки, тощо.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.