Через аварію на Львівщині 6 поїздів через Тернопіль проїхали із запізненням у 6-8 годин

Під час руху вантажного потяга зійшли з рейок 10 вагонів, з яких 7 перекинулися і три спалахнули. Ця залізнична аварія трапилась сьогодні вночі на Львівщині. Пожежу швидко ліквідували, ніхто з людей не постраждав, повідомляє МНС України. Причину сходження цистерн з рейок встановлює спеціальна комісія, а тим часом аварія на Львівщині причина затримку руху залізницею. Електричка Тернопіль-Львів сьогодні в обід їхала тільки до Красного і назад, а 6 поїздів у Тернопіль прибували із запізненням у 6-8 годин.
Близько тринадцятої години на залізничному вокзалі Тернополя зовні все виглядало спокійно: жодного ажіотажу біля квиткових кас, приміщення самого вокзалу перевантаженим людьми назвати теж ніяк не можна. На перонах – відносно людно. Біля вокзалу стоять два потяги – 41-ий “Дніпропетровськ-Трускавець” і 7-ий “Київ-Чоп”. Михайло Бережник їхав зі столиці до Мукачева. Вже мав би доїздити до пункту прибуття, та через аварію восьмигодинний шлях був ще попереду.

Михайло БЕРЕЖНИК пасажир поїзда №7 “Київ-Чоп”:

– Довго стоїте в Тернополі?

Вже більше двох годин.

– Що кажуть, коли відправлять?

– Не знаєм.

– Не ображають вас тут, в Тернополі?

Ні, все нормально. Тернопіль же дружелюбне місто.

– Вода не подорожчала на вокзалі?

– Нє.

Через залізничну аварію на Львівщині шість поїздів до Тернополя прибували в середньому із шестигодинним запізненням, каже начальник тернопільського вокзалу, і з опівдня їх почали відправляти у напрямку слідування.

Михайло ЖУКОВ начальник залізничного вокзалу станції “Тернопіль”:

– Відкрито парну колію, тому ті всі поїзда, які в напрямку Львова, будуть пропускатися, будуть зараз іти до Львова. Зокрема: 97 пішов, після 97 будуть зараз іти 7, потім 41 і потім вони так і підуть – 119, 109, 115, 73 і 85 поїзди. Що стосується парних поїздів із Львова, які йдуть в напрямку Тернополя, до Києва, в інші міста на Схід, то вони всі пущені в обхід, тобто через Ходорів.

У кабінеті начальника Тернопільського вокзалу ми застали двох жінок: Галина Костянтинівна приїхала до тернополянки пані Ніни в гості з російського Нижнього Новгорода. Повернутись додому через Москву у Нижній Новгород без пригод не вдавалось – 74-го поїзда “Львів-Москва”, що мав відправитись із Тернополя о 10.48 о тринадцятій в Тернополі ще не було.

Галина Костянтинівна гість Тернополя, пасажирка поїзда №74 “Львів-Москва”

Да, погостили.

– Ще приїдете?

Как получится.

Пані Ніна допомагає гості виїхати з Тернополя додому в Нижній Новгород через Москву:

– Приїхали з Горького сюда і взяли в Москві білети туда і назад. От тепер говорять, що три часа. Вони би в Москві якраз три часа: вони там приїжджають в 9 годині, якраз за три часа доїжджають на свій поїзд. А тут ще хтозна, коли буде поїзд, нема ще ж поїзда.

Якщо у Москві на Новгородський поїзд Галина Костянтинівна не встигне, то, принаймні, зможе отримати повну компенсацію грошима, запевняє Михайло Жуков.

Михайло ЖУКОВ начальник залізничного вокзалу станції “Тернопіль”:

– Люди ці придбали квиточки в Росії. “Укрзалізниця” кошти не повертає. Ми ставим тільки відмітку, що то по вині “Укрзалізниці” затримка і все, і там їм повертають гроші 100%-ково. Такі є домовленості між залізницями. Таке ж саме може трапитись і в Росії. Тому отака є домовленість між “Укрзалізницею” і “Російськими желєзними дорогами” в непердбачуваних випадках таких іти назустріч нашому пасажиру.

У звичний графік руху через Тернопіль поїзди мали увійти вже до кінця цієї доби, передбачав Михайло Жуков. Сорок перший поїзд “Дніпропетровськ-Трускавець”, що мав відбути з нашого міста о шостій нуль дві, поїхав о тринадцятій десять. Ще хвилин за десять мав рушити сьомий “Київ-Чоп”.

Михайло ЖУКОВ начальник залізничного вокзалу станції “Тернопіль”

– Не, ну незручності в таких випадках, безперечно, – це ми розумієм, і Львівська залізниця, і “Укрзалізниця” з вини повертаєм кошти безпроцентно без зняття, бо якщо по бажанню пасажира він здає квиток, то він губить плацкарту, губить комісійні збори, тут же він нічого не втрачає. Тільки ми вибачаємся за незручності, які залізниця нанесла нашим пасажирам.

ТВ-4

Коментарі вимкнені.