Через непорозуміння під міською радою, депутати не допомогли дітям Тернопілля

25 квітня на сесії міської ради волонтери Всеукраїнської акції благодійного фонду “Від серця до серця” планували розповісти депутатам про збір коштів для дітей з вадами зору та запросити народних обранців долучитися до благодійності. Проте, через ранкові події в міській раді волонтери змушені були піти ні з чим. 

Так, о 9.00 двоє волонтерок благодійного фонду “Від серця до серця” очікували своєї черги для виступу перед депутатами міської ради. Мали по картонній скринці з іднтифікаторами – для благодійних внесків. Планували, що депутати можливо захочуть долучитися до благодійності та покладуть у них кошти.

– Вже дев’ять років поспіль благодійний фонд “Від серця до серця” проводить такі акції по збору кошів для дитячих лікарень області, – розповіла “Погляду” волонтер Анастасія Лісовська. – Цього року збираємо гроші для дітей з вадами зору. Минулоріч до депутатів ходила моя подруга, то розповіла, що все пройшло добре.

Після нашої розмови з волонтерами саме виламали двері в міську раду, тому ми поспішно перейшли в приймальню біля сесійної зали. Там дівчата прочекали ще з годину, доки перед депутатами виступали представники громадських організацій. Проте згодом, зрозумівши, що “опинилися не в тому місці, не в той час”, волонтери змушені були піти з мерії ні з чим.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.