У Збаражі розпочалась “війна” за крісло

Сьогодні ніхто особливо не хоче згадувати як проходили три роки роботи Збаразької міської ради в умовах правління партії регіонів та свавілля міського голови Бочарова М.Г., поставленого партією тодішньої влади, а потім ще й  підтриманого однією із опозиційних сил.

Люди, які вважають себе «громадськими активістами» та збираються невеличкими купками активно кидають каміння у тих хто протягом багатьох років був стержнем боротьби проти злочинної влади.

Тому так спокійно і впевнено почувають себе в районі регіонали, які сьогодні й далі керують , далі займають посади, йдуть на вибори довіреними особами кандидатів, та планують повернути втрачене вже при новій владі.

В переддень Великодня  у Збаражі невідомі особи перекрили вентилі  водопостачання  та «зачеканили» їх так, щоб неможливо було відкрити . Якби вчасно не було це помічено, то систему водопостачання у місті  було б знищено збільшенням тиску у трубах, а так обійшлося лише кількома  проривами, які комунальні служби міста оперативно полагодили.

На сам Великдень «доброзичливцями» були вимкнені вимикачі та збиті таймери вуличного освітлення у  місті. Збаражчанам у цілковитій темряві довелось іти на нічні Богослужіння. Мабуть,  «деверсанти» не задумувались над тим, що  такими ганебними  вчинками  шкодять  не місцевій владі, а своїм землякам.

Боротьба за крісло мера у Збаражі призводить навіть до биття вікон працівникам міської ради із погрозами, а  правоохоронні органи «закидаються» депутатськими зверненнями щодо незаконних дій працівників міської ради.

Така війна перетворює вибори на боротьбу із самими жителями міста.

Звичайно, великою інтригою та неспокоєм для багатьох є те, чи буде приймати участь у виборах на посаду міського голови Адамович Р.Я. , колишній успішний підприємець, який впливає на багато процесів у місті, та під керівництвом якого працює міська господарка в місті останніх п’ять  місяців.

Коментарі вимкнені.