Червоний і жовтий кольори на генплані Тернополя — те, що вкрадене в громади

Не отримавши обіцяної відповіді від секретаря Тернопільської міської ради щодо дерибану парку, представник ГО Екоальянс” Олександр Філь виніс проблему в публічну площину.

Зокрема, Олександр Філь написав зверненя до Віктора Шумади, секретаря Тернопільської міської ради, та до інших депутатів міськради, яке стосується паркової зони Тернополя. За його словами, порушено захист інтересів громади.

“Я мушу громаді нагадати про що ідеться, — пише  Олександр Філь. — Коли розглядали зміни до Генерального плану Тернополя на комісії, яку очолював п. Надал, від громадськості була внесена пропозиція – відновити межі парків. Це по 3 парках — 25 га. Сергій Віталійович дав доручення земельній комісії (А. Шкула) розглянути можливість повернення по кожній земельній ділянці. Я був присутній там. По більшості ділянок було прийняте позитивне рішення. Протокол надали п. Надалу. Але це питання Сергієм Віталійовичем не було включене у проект рішення сесії. На сесії з голосу Шкули це питання було поставлене. На що Сергій Віталійович відповів – вирішимо у робочому порядку, проблем не буде. Проблема насправді є. Питання не вирішується. Дуже погано те, що усі депутати про це забули. Чому звертаюся до п. Шумади? Бо він проголосував за зміни до Генерального плану, тобто погодився на забудову парків. Після сесії сказав, що тим питанням займеться. В мене з ним два місяці тому відбулася зустріч суто по цьому питанню. Обіцяв розібратися за тиждень і зустрітися. Пішов 3 місяць. П. Вікторе, ви публічна особа. Маєте захищати інтереси громади. Чому Вас такі важливі питання не інтересують? Треба мати людську гідність та тримати слово, яке Ви дали. Також звертаємось до усіх партій ТМР та депутатів-патріотів захистити парки. Надаю схеми парків. Червоний і жовтий колір — те, що вкрадене у громади”.

загрузка...

Comments are closed.