Чому брати Капранови та Юрко Журавель «хронічно» залежні один від одного?

Брати Капранови та Юрко Журавель протягом двох годин тримали тернопільську публіку у стані мистецької ейфорії. У такий стан вони вводили глядачів своїми новими піснями у складі гурту «Троїсті мужики», який презентували тернополянам.

На презентацію прийшло багато молоді, адже дійство відбувалося у арт-кафе «Коза». Паралельно з виступами гурту брати Капранові читали свої вірші. Нетрадиційне виконання цих віршів викликало у публіки неабияке задоволення, адже поетичні напрацювання вони проспівували.

–       Ми розуміємо, що нуднішого за поета, який приходить і починає читати вірші не існує в природі, – розповідають брати Капранові. – А у такий спосіб ми намагаємося, щоб було не так нудно.

Особливо глядачам сподобалися вірші, присвячені Сосюрі «Любіть українок» та пісня про велосипед «У мене між ногами «Україна». Не менше задоволення викликали і прочитані уривки з роману «Щоденник нашої секретарки». А найбільшого резонансу здобув вірш «На відрізання пальця поетові», який брати Капранови проспівали дуетом і пояснили історію його походження.

Нудьгувати тернопільські публіці не довелося, адже основна частин виступу була присвячена презентації гурту «Троїсті мужики», який складається з вокаліста Юрка Журавля та братів Капранових на бек-вокалі. Здебільшого вони виконували пісні гурту «ot vinta».

–       В трьох ми приїхали, тому що вирішили робити спільні проекти, – доповнюють брати Капранови. –  Одним з них є тріо «Троїсті мужики». Разом ми були уже і в Дубно, Острозі, Києві та Луцькому.

Зараз у гурту уже третій тур і «це виливається у творчу хронічну залежність один від одного», – підсумовують вони.

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “Чому брати Капранови та Юрко Журавель «хронічно» залежні один від одного?

  • 17:04 | 9.05.2012 о 17:04
    Permalink

    Вірші то ж не їхні. Читали зі свого вони лише нову книжку….

Коментарі вимкнені.