Чому на тернопільському озері перевертаються одномісні човни (відео)

На тернопільському озері часто можна побачити людей на вузьких одномісних човниках – каяках. Перехожі з острахом спостерігають, як хтось із любителів повеслувати раптом перевертається разом з човном і йде під воду. Та за кілька секунд виринає, зробивши таким чином переворот навколо осі свого транспортного засобу. Такі вправи для тернопільських екстрималів – лише в радість, і роблять вони їх зараз в рамках літніх тренувань «Школа каякінгу і сплаву».

–       Основним тренером на «Школі» є Володимир Горон. Він і передає свій досвід початківцям – навчає правильної греблі, рятувальних робіт, базових навиків, котрими повинні володіти туристи, що сплавляються на каяках, – розповів «Погляду» Анатолій Грицюк, який займається водним туризмом уже понад п’ять років та є членом клубу активного відпочинку «Файні мандри» та Асоціації Туристів Тернополя.

Нещодавно тернопільські туристи ще й відео зняли, де показали подвійний ескімоський переворот у воді. Таким чином популяризують каякінг і зацікавлюють людей через інтернет та соцмережі. Анатолій Грицюк каже, що зараз «Школу каякінгу і сплаву» відвідують в основному знайомі, котрі приводять і своїх знайомих. А такий переворот, як на відео, не всім дається з першого разу – дехто мусить зробити і п’ять спроб.

До слова, тренування проводяться двічі на тиждень: в понеділок та середу з 18.30 до 20.30 на ставі.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.