Чи пакує валізку голова Тернопільської ОДА?

Майже два тижні міліція і влада ламали голову над ДТП, яка трапилась 31 грудня на Хмельниччині, коли під колесами машини Toyota Land Cruiser, що орендувала Тернопільська ОДА, загинула людина і двоє отримали травми.

І врешті офіційна версія аварії: за кермом автомобіля, який здійснив наїзд на ВАЗ, був працівник ДАІ. Правоохоронець відвіз певних посадовців Тернопільської обладміністрації до певного пункту призначення і мав повернутись автівкою у Тернопіль.

Працівник ДАІ, який був за кермом, викликав швидку допомогу на місце ДТП, але не дочекався медиків і слідчо-оперативної групи. Даішник просто втік з місця аварії, а це вже кримінал.

Чи до певних посадовців Тернопільської ОДА, яких перевозив працівник ДАІ належить Валентин Хоптян, очільник області, у МВС вперто мовчать.

На Тернопільщині не вельми вірять в офіційну версію. Бо надто багато брехні довкола ДТП. Від 1 січня ЗМІ та інтернет-форуми рясніють повідомленнями, що саме Хоптян їхав цією машиною з дружиною святкувати Новий рік у Чемеровецькому районі Хмельницької області. Валентин Хоптян заперечив всі звинувачення, які лунали на його адресу, що, мовляв, за кермом він не був, тією машиною не їхав.

Дуже швидко знайшли людину, яка на себе взяла провину за ДТП, але правоохоронці встановили, що у час аварії цей чоловік був в іншому місці.

Втім не можна було не зауважити невпевненість і засмученість Валентина Хоптяна, який стояв праворуч Президента під час Різдвяного Богослужіння в Почаївській Лаврі. Вочевидь не лише керівники Тернопільської і Хмельницької УМВС пакують валізки. Чи не доведеться невдовзі це зробити і Валентину Хоптяну. Бо навряд чи Президентові і регіоналам загалом потрібна в області людина із заплямованою репутацією та ще й у рік парламентських виборів, – пише Радіо Свобода.

Коментарі вимкнені.