Чи пробачить “Свобода” Сергію Надалу нову зраду?

“Санта-Барбара” тернопільської політики або операція “Ялинка”.

СПЕРШУ партія “Свобода” включає всі можливі ресурси, щоб виконати вимогу свого “взірцевого” мера-однопартійця Сергія Надала позбавити мандатів депутатів Сороколіта, Турського і Навроцького, яких він не зумів зробити залежними, купити чи залякати.

ПОТІМ партія “Батьківщина” так заповзято відкликала своїх депутатів, які підтримали злочинні зміни до Генерального плану міста, що в результаті їх представники в Територіальній виборчій комісії “чомусь” не змогли їх відкликати, але разом ще з кількома “демократичними” партіями (привіт “Громадянській позиції”, “УКРОПу”, “Народному Руху України”, “Волі”, “Радикальній партії Ляшка”) дали голоси й домоглися досягнути відкликання Сороколіта, Турського і Навроцького, які зміни до цього ж таки Генерального плану НЕ підтримали.

А НЕЩОДАВНО все той ж мер-“націоналіст” Сергій Надал отримує орден за заслуги від Президента та ідеологічного опонента Петра Порошенка й у знак подяки за кілька днів береться піарити ненависного “Свободі” олігарха (?) на запалюванні головної новорічної ялинки обласного центру.
Із Гройсманом не зрослось?..

Щиро зізнаюсь, що “вмілий переговірник” Сергій Надал не здивував. Колишній багаторічний керівник обласної податкової інспекції вмів знаходити спільну мову і з помаранчевою владою, і з владою януковича. А ось Порошенко здивував. Мало зрозуміла й досить ризикова “стратегія”.

Відразу і не розібратись, що насправді відбувається. То хто кому друг? Хто з ким і проти кого?

Але хто б тут кого не пошивав в дурні чи хто з ким не йшов в неприродні політичні союзи, головний висновок полягає у тому, що всі старі політики дуже схожі. Однаково цинічні, однаково нещирі, однаково фальшиві.

Схоже, щоб не допустити якісних та системних змін в політиці вони готові показово сваритись, але насправді співпрацювати і навіть об’єднуватись між собою.

Тому, будуємо нову політику. Будуємо нову команду “Сила Людей”. Вперто, невпинно.

Так, непросто. Так, не так швидко як би хотілось. Але це єдиний шлях. Ціна, методи та правила мають значення. Долучайтесь. Зможемо!

Якщо хтось знає інший шлях – діліться, аргументуйте і обов’язково втілюйте.

Іван Сороколіт

Коментарі вимкнені.