День інформаційних технологій у Тернополі: у місті відбулось LvivIT Roadshow

27 серпня, у середу тернополяни, які працюють в індустрії інформаційних технологій, або просто зацікавлені у ній, змогли відвідати безкоштовний майстер-клас від львівських ІТ-спеціалістів. Зустріч проходила у рамках проекту Львівського кластеру ІТ та бізнес-послуг – LvivITRoadshow. Проект здійснюється за допомоги та участі провідних ІТ компаній. Команда Кластеру разом з доповідачами відвідала Рівно та Луцьк, а останнім містом літнього етапу LvivITRoadshow став Тернопіль. Основними темами обговорення на зустрічі були мови програмування, взаємодія та співпраця аутсорсингових компаній із стартап-проектами, а також розвиток ІТ галузі в Україні та містах.
Партнерами LvivIT Roadshow у Тернополі стали компанії N-iX та Perfectial. Представники цих компаній презентували аудиторії цікаві доповіді, поділилися власним досвідом та секретами успіху.

Mobile Developer з компанії N-iX Дмитро Малєєв розповів аудиторії про те, що не слід обмежуватися вивченням однієї мови програмування і варто думати на перспективу, опановуючи додаткові, які можуть знадобитися у подальшій роботі. Дмитро дав практичні поради, а також відповів на запитання учасників майстер-класу.

Співзасновник і технічний директор компанії Perfectial Іван Когут у своєму виступі розкрив тему взаємодії потужних аутсорсингових компаній із молодими стартапами, що тільки розвиваються, виходять на ринок та потребують підтримки. Також Іван розповів про відмінності між аутсорсинговими та продуктовими компаніями та роботу в них.
Виконавчий директор Львівського Кластеру ІТ та бізнес-послуг Степан Веселовський у своїй презентації на прикладі Львова розповів про те, як українські міста можуть ефективно розвивати ІТ індустрію. Попри усі складнощі, з якими доводиться стикатися, важливо чітко виокремити переваги міста та навчитися їх використовувати, будуючи бізнес. Також Степан Веселовський окреслив широкі можливості, які відкриються перед ІТ індустрією у найближчому майбутньому.

ІТ-фахівці запросили усіх учасників LvivITRoadshow у Тернополі приїжджати до Львова – міста, яке має не лише вражаючу історичну спадщину, а й цікаву та розвинуту ІТ індустрію. Львів’яни розповіли учасникам майстер-класу про можливості навчання на ІТ спеціальностях та роботи в ІТ компаніях Львова. Провідні компанії Львова завжди радо приймають як професіоналів, так і молодих фахівців, які прагнуть вчитися та хочуть працювати. На завершення події команда Львівського Кластеру розіграла серед учасників квиток на найбільшу ІТ подію Західної України – Lviv IT Arena, яка відбуватиметься у Львові 2-4 жовтня.

Партнери проекту LvivITRoadshow: SoftServe, N-iX, Eleks, Itera Consulting, Arivo Solutions, Intellex, Техніка для бізнесу, Global Logic, Limelight Networks, Perfectial, DevCom, Nravo, Conscensia, QubStudio, Sigma, Synergy Way, Remit, Envion software, Data Art.

-1 thoughts on “День інформаційних технологій у Тернополі: у місті відбулось LvivIT Roadshow

  • 12:56 | 29.08.2014 о 12:56
    Permalink

    Прийшов, послухав і зрозумів наскільки Тернопіль село в плані ІТ порівняно з тим же Львовом та Франківськом…

Коментарі вимкнені.