Депутат від Тенопільщини хоче поставити на місце Президента

Не ділити портфелі за квотним принципом закликав під час  прес-конференція на тему: “Звернення до політичних лідерів про недопущення торгів за посади чиновників і партійне квотування посад, а створення Уряду народної довіри”  учасник АТО, новообраний депутат Верховної Ради від партії «Блок Петра Порошенка» Олег Барна.

«Я звертаюся до нових депутатів Верховної Ради не заходити у гниле болото партійного шулерства та квотування, а служити народу. Я звертаюся до всіх чиновників вищого рангу нашої держави, щоб приходячи на свої посади у теплі крісла на вулиці Грушевського та Інститутській, вони пам’ятали, що ці місця залиті кров’ю, що там загинув цвіт нашої держави», – підкреслив він.

На його переконання, щоб жертва Небесної сотні не була даремною, політики мусять збудувати таку країну, за яку загинули герої. «Пам’ятайте, що ми повинні зробити все, аби більше не гинули наші сини та не проливалася кров. Ми повинні збудувати таку країну, за яку гинули наші патріоти», – наголосив новобраний депутат.

Укрінформ

Коментарі вимкнені.