Сергій Надал посилює розкол “Свободи”

Відразу після виборів, як тільки стало зрозуміло, що ВО “Свобода” не потрапляє в Верховну раду 8 скликання, міський голова Сергій Надал (до речі, все ще свободівець) швиденько прийняв рішення про призначення начальника управління культури і мистецтв Олександа Смика своїм заступником.

Нагадаємо, раніше цю посаду обіймав свободівець Леонід Бицюра, який вважається людиною теперішнього голови ОДА Олега Сиротюка. Саме до нього заступником і пішов Леонід Олексійович, як тільки Сиротюка призначили на посаду.

Зараз всім стало зрозуміло, що “Свобода” вже не є гравцем на загальноукраїнському політичному майданчику, тому тримати Сиротюка на посаді більше немає змісту.

Піде Сиротюк – підуть і ті, кого він призначив, особливо заступники та голови районів.

Звільнений також буде і Леонід Бицюра, який міг би повернутися назад на посаду заступника міського голови.

Однак, як бачимо, Надал терміново заповнив цю вакансію призначенням Смика, відрізавши Бицюрі шлях до відступу з ОДА.

Наша теза про те, що в свободівців вже давно стався розкол знаходить свої чергові підтвердження. Зараз Тягнибок вже не матиме ресурсів бути цементуючою силою, а інстинкт політичного самозбереження просто візьме гору над партійною дисципліною.

От тоді і почуємо про всі негаразди, які окремі свободівці приховували ще з 2009 року, коли «перемоги почалися з Тернопільщини».

«Тернопільський тиждень»

-1 thoughts on “Сергій Надал посилює розкол “Свободи”

 • 20:30 | 2.11.2014 о 20:30
  Permalink

  Якщо проаналізувати діяльність інших партій, які були або увійшли до ВРУ, то помилки були і є у всіх партій без винятку. Чому ж ці партії пройшли до парламенту, а Свобода, крім шести мажоритарників, ні? Сила Свободи в її послідовній українській націоналістичній ідеології, це основа. Були тактичні помилки і промахи й у свободівців, але без українців-патріотів з ВО Свобода історичного Майдану могло не бути, а запекла боротьба у стінах парламету з пр та кпу, за рідну державну українську мову, за знищення символів злочинного комуністичного режиму, за проголошення воїнів УПА захисниками України, за націоналізацію підприємств, які мають стратегічне значення, за мораторій на продаж с\госп земель, за поновлення статусу України як ядерної держави- є епохальною боротьбою і має історичне значення не тільки для долі України та українців, але й усього світу. Не всі ще сприймають діяльність Свободи як світоча української нації, провідника націоналістичної, єдиновірної ідеології для українців. В цьому мабуть головну роль відіграє християнська релігія, яка говорячи про “рівність всіх людей перед богом” одночасно визнає боговибраність євреїв. Це протиріччя призводить до того, що українці не почувають себе господарями у своїй країні, не намагаються брати владу і відповідальність за свою долю та долю держави, намагаючись передати іх представникам єврейської нації. Тому націоналістична ідеологія так повільно поширюється серед українців. Вірю, прийде час, коли світоч СВОБОДИ засяє знов над Україною.

 • 09:07 | 3.11.2014 о 09:07
  Permalink

  Так, тернопільські сволотівці епохально крали, так, що переепахали на Тернопільщині всіх минулих і сучасних здирників в Україні. Та й тепер, коли настав час понести політичну відповідальність за цей епахальний рекет під прикриттям святих для галичан речей, Свобода замість очищення партії,почне чіплятися за посади і змінювати партійну приналежність. Ну чисто,як Попандопало. Боляче і бридко, товариство. ФУУУУУУУУУУУ!

 • 13:10 | 3.11.2014 о 13:10
  Permalink

  остапу: з тебе такий націоналіст, як з г…на пуля

  • 11:03 | 4.11.2014 о 11:03
   Permalink

   Погоджуючь з Вами)

 • 17:54 | 4.11.2014 о 17:54
  Permalink

  До “виборців” і їхніх “Оксанів”. Я в курсі, що дискусія на тему “хто більший націоналіст і хто з чого зліплений” – це улюблена тема тернопільських патрійотів-вишиватників: які патрійоти, такий і рівень дискусії, ну , відповідно, такий і рейтинг серед виборців. Палкий привіт свободівським тролям.

Коментарі вимкнені.