Депутати-порошенківці не соромлячись підігрують Сергію Надалу у його війні з опонентами

Новоспечений і чи не наймолодший депутат міської ради Павло Бич (Блок Петра Порошенка “Солідарність”) одразу в день проведення першої сесії почав говорити словами Сергія Надала.

Думки Павла Бича щодо відмови “Самопомочі” очолювати земельну комісію на 90% збігаються з думками Сергія Надала, який, як відомо, запропонував порошенківцям співпрацю.

“Не можу зрозуміти, як деякі партії будували передвиборні кампанії з гаслами зупинимо дерибан землі і зараз коли цій партії пропонують очолити земельну комісію вона відмовляється”, – говорить Павло Бич.

“Посаду голови такої комісії мав би посісти представник політичної сили, яка найбільше говорила про порушення”, – сказав днем раніше Сергій Надал.

Тепер зрозуміло, що порошенківці не лише отримали подачку з рук Надала у вигляді посади секретаря ради, але і не соромлячись підігрують міському голові у його війні з опонентами.
Зазначимо, що “Блок Петра Порошенка “Солідарність” (http://solydarnist.org/?p=43597) підтримав кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового (об’єднання “Самопоміч), якому конкурує свободівець Кошулинський.

Коментарі вимкнені.