До кінця року на Тернопільщині відкриють два нових дитсадки

До кінця року в області завершать реконструкцію та відкриють дитячі садочки в Ігровиці Тернопільського району та Слобідці Созівського району. З питаннями стосовно відкриття нових дошкільних навчальних закладів до керівника краю зверталися жителі області.

Голова ТОДА зазначив, що триває зведення ДНЗ у Яструбово, що на Козівщині. На прикінці серпня було відкрито дитячий садочок на 50 діток у Дунаєві, що на Кременеччині. У планах також  відкриття додаткових груп у ДНЗ Вишнівця Збаразького району, Шляхтинців Тернопільського, Ікві Кременецького, а також  Тернополя

До слова, у 90-х роках була практика, коли багато дитячих садочків було продано, приватизовано. Нині органи виконавчої влади та місцевого самоврядування мають зробити все для того, щоб їх повернути назад. Адже кількість дітей, на щастя, зростає.

Загалом на Тернопільщині діє 564 дошкільних навчальних заклади до яких ходить майже 31,5 тисяч діток. Усі п’ятирічні хлопчики та дівчатка області охоплені дошкільною освітою. А ось,  на жаль, малеча віком від одного до шести років – тільки на 52%.

Коментарі вимкнені.