Дві медалі привіз Галицький коледж з Міжнародної освітньої виставки

Золоту та срібну медалі виборола команда Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола за творчі роботи у двох номінаціях.

Традиційно в березні у Київському палаці дітей і юнацтва відбулися X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019» та VII Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu». Виставка зібрала понад 750 представників із 25 регіонів України та 12 країн світу, зазначає Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Учасниками заходу були: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; зарубіжні навчальні заклади, міжнародні освітні агентства, представництва; заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

Освітяни Тернополя здобули 11 медалей, з яких – 5 золотих, 4 срібних та 2 бронзових, а також дипломи учасників конкурсу в тематичних номінаціях. Колектив Галицького коледжу підготував чотири творчі роботи у різних номінаціях, дві з яких нагородили медалями.

Золоту медаль отримала робота на тему «Наскрізна змістова лінія “Підприємливість і фінансова грамотність” у формуванні ціннісних і світоглядних орієнтацій гімназій» під керівництвом Галини Михайлівни Балан (номінація «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі»). Срібною медаллю відзначили роботу на тему «Практичний досвід реалізації дизайнерського STEAM-проекту “Навчання з Україною в серці. Вишивка –генетичний код нації» у номінації «STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття» (керівник – Любов Іванівна Меленчук).

Коментарі вимкнені.