Політична корупція: Факти кнопкодавства в Тернопільській міській раді

Не знаю, як я особисто можу вплинути на те, щоб у міській раді Тернополя не було кнопкодавства (коли один депутат тисне кнопочку замість відсутнього у сесійній залі іншого депутата). Але й мовчати про таке не можу.

На третій сесії Тернопільської міської ради сьомого скликання, 22 грудня 2015 року, свободівець Володимир Стаюра натиснув кнопку при голосуванні, замість відсутньої в цей час однопартійки Наталі Паньків.
Цей факт був помічений не лише мною. Самопомочівець Назар Зелінка “підняв хай”. Щоб перевірити, чи дійсно був факт кнопкодавства, за його наполягання, на табло вивели поіменне голосування. Де чітко було видно, що Наталя Паньків проголосувала “За”… будучи не в залі.

Регламентна комісія міської ради мала би розглянути даний інцидент. Чи розглянула – мені невідомо.

На п’ятнадцятій сесії Тернопільської міської ради сьомого скликання, 02 червня 2017 року, уже свободівка Марія Баб’юк натиснула кнопку при голосуванні, замість знову ж відсутньої в цей час однопартійки Наталі Паньків.
Це видно на відео

(ряд свободівців біля вікон, третій від початку стіл, жінка в білому піджаку). В 1:27:05 вона тисне свою кнопочку, а в 1:27:07 – не свою.

І ці свободівці вчать ціле місто, як жити, очолюють штаби, обіймають такі посади? Шо-шо? Хтось там кричав про тушок? Почитайте у Вікіпедії, хто такі кнопкодави: “Наряду з «тушкуванням», кнопкодавство є одним із проявів політичної корупції”… Правда, Вікіпедія чомусь використовує слово ” наряду”, що означає “поруч”. Тобто, читаєм так ” Поруч з “тушками”, кнопкодави є політичними корупціонерами”…

Олег Сиротюк, а такі дії – це так, дрібнички, зовсім не зрада виборців? Чи в порівнянні з видимими “порушеннями” опозореної трійці, невидимі порушення у вашій націоналістичній партії не караються?

Я стараюсь бути присутньою на усіх сесійних засіданнях до кінця. І помічаю багато цікавого. Так, не маю відеодоказів цих порушень (окрім наданих в пості), але особисто дуже добре їх бачила зі свого облюбованого куточка за спинами свободівців. Моє слово, звичайно може комусь здатися нічим проти будь-якого слова будь-якого свободівця, чи взагалі члена будь-якої іншої партії. Але я нікого ні в чому не переконуватиму.

У мене наразі все.

Любов Вовк

Коментарі вимкнені.