Фіналісти модних шоу України – цієї неділі на Вареник- і Капусняк- фестах у Збаражі

«Мандруємо замками Тернопілля – 2014» – таку назву має новий туристичний сезон,який урочисто відкриють на День міста в Збаражі 4 травня. 

У рамках відзначення 200-річчя з дня народження українського генія і пророка Тараса Григоровича Шевченка відбудеться десятий Міжрегіональний фестиваль козацької та української народної національно-патріотичної пісні «Забуттям не заростає честь і слава козаків”, який власне, розпочне святкові заходи о 14.00, що проходитимуть на території Збаразького замку. У програмі святкування фестивалі «Вареник – ФЕСТ» та «Капусняк – ФЕСТ», робота містечка народних ремесел, презентація туристичних фірм та агенцій регіону, показові виступи збаразьких гирьовиків, дитяче свято “Малюнок на асфальті”, конкурс середньовічних котюмів, робота дитячих майданчиків та атракціонів.
Родзинкою свята мають стати виступи фіналіста “Голосу країни” Тараса Мельника та фіналістів шоу “Х-фактор” гурту “Тріода”. За словами в.о міського голови Оксани Пелех, артисти уже підтвердили свою участь у святкуванні Дня міста. Не обійдетьсятакож без спорту – на центральному стадіоні “Колос” заплановано провести кубок міста з футболу. Змагатимуться чотири команди. Початок першого матчу о 12.00. Переможців нагороджуватимуть о 16.00.

Народне слово

Коментарі вимкнені.