Футбольний скандал у Тернополі – Петра Гоча теж змусили купувати білет

Приводимо до Вашої уваги офіційну заяву тернопільської “Ниви” до ФК “Тернопіль” з приводу того, що фанати “Ниви” не були допущені на стадіон під час тернопільського дербі.

“В численних коментарях представники ФК “Тернопіль” розповідають, що фанати тернопільської “Ниви” не потрапили 12 травня на Тернопільський міський стадіон через те, що керівництво ФК “Нива” вчасно в письмовій формі не повідомило про це керівництво муніципального клубу. З цього приводу ФК “Нива” повідомляє наступне.

Згідно вимог, за кілька днів до офіційних ігор команда гостей повідомляє господарів матчу про те, коли приїздять на гру, на яку годину потрібно надати стадіон для передігрового тренування, в якій формі гратиме та чи будуть присутніми на матчі її фанати і в якій кількості. За кілька днів до матчу ФК “Тернопіль” – ФК “Нива” було вирішено, що ці питання клуби узгодять не в письмовій формі, а телефонному режимі. Натомість за 4 дні до гри я особисто спілкувався з директором Тернопільського міського стадіону І. Б. Шушкевичем (донедавна – директором ФК “Тернопіль”), який в категоричній формі заявив, що жоден фанат “Ниви” на згаданий вище матч не буде пропущений, якщо не придбає квиток на гру. Хоча в усьому цивілізованому світі фанатам команд за домовленості з клубами надають безкоштовно сектор, де ті вболівають за своїх улюбленців.

Разом з тим, не можу зрозуміти позицію керівництва ФК “Тернопіль” і дирекції стадіону, які безкоштовно, а це загальноприйнята практика на усіх стадіонах України, не пропустили на спортивну арену президента ФК “Нива” А. М. Мдінарадзе та заступника голови ТОДА, куратора клубу від облдержадміністрації П. В. Гоча, змусивши їх теж купувати білети.

Висловлюємо обурення даною позицією ФК “Тернопіль”.

Директор футбольного клубу “Нива” Р. Й. Мацюпа

Прес-служба ФК “Нива” Тернопіль

-1 thoughts on “Футбольний скандал у Тернополі – Петра Гоча теж змусили купувати білет

 • 13:51 | 15.05.2013 о 13:51
  Permalink

  За 20 грн. опозорились на всю Україну: на футбольних сайтах “файне місто” осміюють всі області, особливо шанувальники “Славутича”, прямого конкурента “Ниви”.
  Враховуючи, що загальноприйнятим є висвітлювати в заключній частині будь-якого документа найважливіше (найболючіше) питання, то висновком всієї офіційної заяви є те, що Гоч та Мдінарадзе змусили ТЕЖ купувати квитки. Замість того щоб писати такі “голосні” заяви, могли гонорово (Гоч та Мдінарадзе)купити собі та фанатам квитки. Після того можна було б і жалітись.

 • 13:59 | 15.05.2013 о 13:59
  Permalink

  “ХАЛЯВИ НЕ БУДЕ” – новий лозунг ВО “СВОБОДИ” успішно введено в дію.

  P.S. А якщо серйозно, то, щоб не було таких заяв, необхідно було під час матчу на фанатських секторах організувати прийом громадян депутатами від ВО “СВОБОДИ”

Коментарі вимкнені.