28 липня “свободівці” зі всієї України приїдуть воювати проти тернополян?

П’ятниця (28 липня) 8:30 збір біля тернопільської міськради!

Роман Навроцький, Ігор Турський, Іван Сороколіт  йдуть виконувати свої депутатські обов’язки – працювати на сесії на користь громади.

Їм вкотре “гості міста” й партійні функціонери партії “Свобода” намагатимуться фізично перешкоджати з гаслами про “зраду партії”.
Якщо і цього разу поліція буде бездіяльною і злочин по перешкоджанню депутатської діяльності називатиме “політичними розбірками”, то поспілкуємось з тернополянами й проведемо прийом громадян під стінами міськради, – обіцяють депутати. Міських проблем для обговорення достатньо, – кажуть вони.

  • Окрема щира подяка частині депутатського корпусу, котра, на відміну від міського голови Сергія Надала й окремих депутатів, робила і робить усе можливе для того, щоб припинити порушення законодавства і таку ганьбу для файного міста, коли “гості міста” вказують тернополянам як вони мають жити.Не дивлячись на будь-які брудні й аморальні спроби опонентів змінити власні позиції, ми виконували і виконуватимемо накази виборців і в найвищий пріоритет ставитимемо саме служіння їм. Тернополяни, виборці, друзі, незалежно чи в сесійні залі чи поза нею, чи з депутатським мандатом чи без, – ми з Вами! – обіцяє Іван Сороколіт.

Коментарі вимкнені.