Головний лікар обласної університетської лікарні запевнив, що у медичному закладі трапилось непорозуміння…

Публікація «Погляду» щодо дивної поведінки лікарів нейрохірургічного відділення обласної університетської лікарні (детальніше тут https://poglyad.te.ua/hvalt/u-ternopilskij-likarni-nedolikovanyh-hvoryh-vystavlyayut-na-vulytsyu/)  спричинила зацікавленість проблемою багатьох місцевих та всеукраїнських видань. То ж із понеділка представники ЗМІ рушили на прийом до головного лікаря медичного закладу Василя Бліхаря. До честі очільника лікарні, заради преси він скоротив понеділкову нараду і погодився прокоментувати ситуацію.

–         Хворий з лікарні не виписується, продовжує лікуватися. Вранці я особисто спілкувався з ним, він не має претензій до лікувального процесу, – говорить Василь Бліхар. – Звідки ця інформація взялася в пресі, мені зараз важко сказати. Питання стояло не про виписку, а про переведення до іншої лікарні, яка ближче до його дому. Хворий перебуватиме у нашому стаціонарі ще принаймні тиждень, а після контрольного обстеження приймуть рішення про подальше лікування. Те, що сталося, я би назвав непорозумінням.

Журналістам, які мають запис розмови із лікарем О.Швецем, видались дивними такі слова Василя Євгеновича, адже пан Швець чітко сказав, що рішення про виписку приймали спільно із зав. відділенням, головним позаштатним нейрохірургом області, канд. мед. наук, доцентом Ігорем Загрійчуком і завідувачем курсу нейрохірургії доцентом  Петром Гудаком. Перевести хворого у Тернопільську міську лікарню №3 запропонував міський голова Тернополя Сергій Надал, хворий лише погодився. Так Сергій Надал прореагував на слова Василя Бліхаря про те, що пацієнт виписаний і зробити вже нічого не можна. Химерними були й запевнення головного лікаря про те, що у лікарні є автомобіль для транспортування важкохворих, адже представники ЗМІ на власні очі бачили, як колеги Богдана Трута, таксисти, не могли второпати, як мають занести людину з поламаним хребтом у легковий автомобіль, адже сім’ї запропонували вирішувати питання самотужки.

Як стало відомо, лікуючому нейрохірургу О.Швецю адміністрація лікарні оголосила догану. Чи вплинули на доцентів І.Загрійчука і П.Гудака, які брали участь у рішенні про виписку, наразі невідомо. До слова, до лікувального процесу і ставлення медперсоналу хворий претензій не має.

Та чи мали право лікарі не поінформувати людину із множинним переломом хребта і закритою черепно-мозковою травмою про небезпеку під час транспортування і про необхідність перебування хворого на ортопедичному ліжку?

Далі буде…

-1 thoughts on “Головний лікар обласної університетської лікарні запевнив, що у медичному закладі трапилось непорозуміння…

 • 23:02 | 13.01.2014 о 23:02
  Permalink

  Панове “дохтори” 🙂 – “долярь” – альбо “євро” – альбо “колєги”- і всі питання вирішуються!
  Не обманюйте самі себе , і всіх нас :(((

 • 13:31 | 14.01.2014 о 13:31
  Permalink

  Викручуються як гади на пательні. Майте доктори совість. Життя і здоров”я не вимірюйте “доляром” – альбо “євром”. Бліхара, Ковальчука і зав. відділенням негайно звільніит з роботи. За вами прийде МАЙДАН. Воно вам треба, аби пікетували ваші хати???

Коментарі вимкнені.